סרטה של אדווה דדון המתחזים: המיליונרית בעלת 51 הפרצופים ממשיך את סיפורה של "מקימי אינדיג", המתחזה שהפילה את שרון גל. למי שלא מכיר, אינדיג הייתה יישות פיקטיבית שנוצרה על ידי תמהונית עלומה שגנבה תמונות של דוגמנית אינסטגרם והשתמשה בזהות הבדויה כדי לצ'וטט עם גל במסנג'ר. גל התאהב באותה אשה מופרכת, הם לא נפגשו אבל ניהלו קשר אינטנסיבי בהודעות ובטלפון, קשר שלטענתו פגע בקריירה שלו (כנראה כי הוא היה עסוק בצ'יטוטים ולא נשאר לו זמן לעבוד). אם חשבתם שרק אדם כמו שרון גל מסוגל ליפול בפח השקוף, סרט ההמשך מציג שלל גברים נוספים שנפלו ברשתה של אותה מתחזה אינטרנטית, שפעלה גם בשמות אחרים (ועם תמונות של דוגמניות אינסטגרם אחרות). בסרט הקודם יכולנו פשוט לצחוק על גל (והיה כיף), אבל אחרי שראינו את שורת הגברים שנפלו באותה צורה, אנחנו חייבים להסתכל במראה ולשאול: מה נשמע אתכם, גברים? אתם מביכים את כולנו.

סרטה של דדון לא חשף רק את אותה מתחזה, אלא גם (ואולי בעיקר) את העולב של "הקורבנות". אחד אחרי השני הם עולים, מורה וזמר, איש עסקים ואמן, אשכנזים ומזרחים, חילונים ודתיים, מכל קצוות האוכלוסייה, כולם טמבלים שאין לתאר. בתור נציג נאמן וגאה של הקבוצה אני לא יכול להכחיש - המתחזים: המיליונרית בעלת 51 הפרצופים הוא פשוט תעודת עניות למין הגברי. לא לחינם כמעט כל הגברים בחרו לדבר בעילום שם (רק אריק סיני החליט שזה ראוי לגבר כמעט בן 70 לפתח מערכת יחסים רומנטית עם בת 22, כי הוא "מכור לאהבה"), זה פשוט מביך מדי להודות שהצליחו לעבוד עליך ככה.

אם אתם רוצים לקפוץ ולכעוס שאני צוחק על אותם גברים, חלקם מעידים שכמעט נהרסו להם החיים בגלל מערכת היחסים המפוברקת, אז בואו - אף אחד לא גנב מכם שום דבר, אף אחד לא הכריח אתכם להפסיק ללכת לעבודה או לא לדבר עם הילדים שלכם. טענה שהצ'טים היו כל כך אינטנסיביים שהם לקחו להם את כל החיים היא די מטופשת. אם אתה לא מגיע לעבודה בגלל רומן חדש, אמיתי או לא, כנראה שאתה לא עובד שאפשר לסמוך עליו, גם אם אותה בחורה לא הייתה בדיונית. אם אתה לא מדבר עם הילדים שלך כי הראש תקוע חודשיים במסנג'ר, זה נופל לחלוטין על האנוכיות שלך. גם אם לא הייתה התחזות, מי שהשליך את כל החיים שלו הצידה בשביל לצ'וטט עם בחורה במסנג'ר, יכול לבוא בטענות רק לעצמו.

פה נמצא גם הצד השני של מטבע המבוכה: ההתחזות ממש לא הייתה מתוחכמת או אמינה, הם פשוט ראו תמונה של כוסית ואיבדו כל שליטה. בניגוד לסיפורי התחזות אחרים, לא היה פה הרבה תחכום, היא לא הייתה צריכה לשכנע אותם כי הם כל כך רצו שהבחורה הזאת תהיה אמיתית. הסיפורים שלה היו מופרכים לחלוטין, זה לא שינה להם, היא כותבת כמו קשישה עם בעיות התפתחותיות ("אפילו בלשכב על הספה מחובקת עימך, זה יהיה מהנה בעבורי" - מי מדבר ככה?), הנורות לא נדלקו. גם בשיחות הטלפון כולם מתארים קול סקסי ומלטף של צעירה, כשהיא נשמע יותר כמו אשה בת חמישים שעושה חיקוי של גולום משר הטבעות. היא נשמעת הזויה ודמנטית, גם בטלפון וגם בקטעי הצ'אט שאנחנו רואים, ומהשיחות ניכר כמה מעט היא צריכה לעשות כדי לפתות אותם עד אובדן עשתונות.

"מקימי אינדיג" ו-51 פרצופיה לא הייתה מתחזה מוצלחת, היא נראתה כמו פנטזיה מופרכת ודיברה כמו פנטזיה מטופשת. הגברים לא נפלו בפח, הם ראו תמונה של בחורה צעירה ויפה ואיבדו שליטה, כמו זומבים הם צעדו בעצמם לתוך הבור. האם גם אני הייתי נופל בפח שכזה? האם כל אחד מאתנו היה מוקסם כל כך בקלות (נתן זהבי עלה על זה מיד, אם זה מספק נחמה) ומוותר על הכל בשביל צל של דוגמנית אינסטגרם? יכול להיות, אבל אם כן, זה לא אומר דברים טובים עלינו, הגברים הסטרייטים. מאשימים אותנו, לרוב בצדק, שאנחנו אלימים, גסים או פריבילגים, אבל מקימי אינדיג הראתה לנו איך לפעמים אנחנו יכולים להיות פשוט מביכים.