משפחת קדמי מראשון לציון יכולה להיראות די משעממת. אנשים נורמטיביים, אמא קרייריסטית שמשלבת חיי משפחה עם הדרכת קבוצות בחו"ל, ואבא מנהל חשבונות שעובד מהבית כדי לטפל בילדים. אבל ערב אחד הכל משתנה כשפיצוץ פתאומי מרעיד את חופי ישראל ומיד אחריו נעלמת אם המשפחה ענת באופן מסתורי.

יפתח קליין כשגיא קדמי (צילום: עומרי דדון, יחסי ציבור)
היעלמות מסתורית של אשתו. שגיא קדמי | צילום: עומרי דדון, יחסי ציבור

מכאן יוצא כל אחד מבני המשפחה למסע מטלטל והתמודדות עם שאלות קשות במיוחד, בין מה שחשבו על האנשים הקרובים להם לבין מה שהם במציאות. רגע לפני שהמסע הזה יוצא לדרך על המסך של קשת 12, הכירו את הדמוית שיגלמו נטע ריסקין ויפתח קליין ב"כפולים 2".

>> רוצים לראות את הפרק הראשון של "כפולים 2" לפני כולם? הנה ההזדמנות שלכם

האנשים שמכירים את ענת קדמי (נטע ריסקין) חושבים שהם יודעים מי היא. בת 40, אמא לשני ילדים בני 12 ו-8, שירה ואורי, נשואה באושר לשגיא (יפתח קליין) ומשלבת בין חיי משפחה להדרכת קבוצות מטיילים בחו"ל. אבל מה שאיש לא יודע על ענת הוא שהיא חייה חיים כפולים. בבסיס חייה עומד שקר שהולך ומסתבך, ואחרי הפרשה שבעקבותיה נעלמה בפתאומיות, היא עלולה להפסיד לה את היקר לה מכל, משפחתה האהובה.

נטע ריסקין כענת קדמי (צילום: עומרי דדון, יחסי ציבור)
מה היא מסתירה? ענת קדמי | צילום: עומרי דדון, יחסי ציבור

שגיא קדמי נשוי באושר לענת כבר 20 שנה. כשהיא החלה להיעדר מהבית בגלל עבודתה הוא העביר את העסק שלו כמנהל חשבונות ויועץ מס למרתף הבית בראשון לציון, כדי להיות קרוב לילדים. בזמן שהיא בנסיעות הוא דואג להם, מבשל וגם חבר בהנהלת שבט הצופים של הילדים. אבל מה שהוא עומד לגלות על אשתו עלול לשנות את כל מה שחשב עליה עד היום. השאלה הגדולה היא מה יהיה הצעד הבא של שגיא, והאם כל חייהם של בני משפחת קדמי עומדים להשתנות.

"כפולים 2": עונה חדשה, סיפור חדש. בקרוב בקשת, ערוץ 12