כנראה שאין זמן טוב מתקופת החגים כדי לשבת מול המסך ולהשלים - או סתם להזכר - בכל הסדרות הכי אהובות. הכנו לכם מגוון המלצות מתכניות קשת שיעבירו לכם את תקופת החגים בכיף גדול.  שימו לב: כל התכניות ועוד הרבה נמצאות ב-makoTV לצפייה ישירה ובחינם, ממתינות רק לכם. אז למה אתם מחכים?

וילון מרתון כל התכניות האהובות (יח``צ: mako)
חגי תשרי ב-makoTV | יח``צ: makoלקראת העונה החדשה


מועדון לילה

תודו שהתגעגעתם! אוטוטו מתחילה העונה החדשה של "מועדון לילה"', כשארז טל וצוות הפנאליסטים חוזרים עם שחקני רכש חדשים: אורי חזקיה וצביקה הדר יצטרפו לאבי נוסבאום וישראל קטורזה, וביחד הם יסכמו לנו את אירועי השבוע החולף בארץ, בעולם ובעיקר בינם לבין עצמם. בינתיים בואו להזכר בעונות הקודמות של השולחן הכי מצחיק בארץ. שימו לב! לראשונה גם עונות 1 ו-2 זמינות לצפייה ישירה!

רינגטון מועדון לילה
אבי נוסבאום ושי גולדשטייןפולישוק

שלוש שנים לאחר סיום העונה השנייה ולאחר ציפייה ממושכת, פולישוק - האיש שלכם בכנסת - חוזר למסך. איך הוא יתמודד עם מות אביו? באיזה מינוי מפתיע הוא יזכה? ומה יעלה בגורלן של שאר הדמויות? כל התשובות בפרק הבכורה שישודר ב-29/10. בינתיים, בואו לראות שוב את כל הפרקים שהפכו את הסאטירה של שמואל הספרי לסדרה הכל כך פופולרית שהיא.

החלו צילומי פולישוק (צילום: אלדד רפאלי)
עשו לכם סוכה עם השר הכי נבוך בממשלה | צילום: אלדד רפאלי

מיוחדים לסוכות

סברי מרנן - פטיש מסמר

פרק מיוחד לחג: שני ושי באים לחגוג את חג הסוכות עם המשפחה של שי. בעוד הגברים מנסים לבנות סוכה, לא בהצלחה רבה, הבנות מכינות קישוטים ומרכלות. תוך כדי ההכנות לסוכה - רוח החג יוצאת להם מהמפרשים.

פרק 15 (תמונת AVI: mako)
סוכות עם סברי מרנן | תמונת AVI: mako

אנשים - ספיישל סוכות

דרור גלוברמן פוגש משפחות שבחרו לוותר על הבית המסורתי לטובת צורות מגורים אחרות כמו בית מתניע או חיים באוהל, ואילו הסופרת יוכי ברנדס מספרת על המשמעויות של חג הסוכות.

אין תמונה
דרור גלוברמן במהדורת סוכות מיוחדת

התחלות חדשות - סוכות

סיוון רהב מאיר מארחת את איציק שמולי, דרור גלוברמן והרב רפי פויירשטיין לשיחה על סוכות, אושפיזין ומשמעות הבית בעידן הדיגיטלי.

סיוון רהב-מאיר (תמונת AVI: mako)
התחלות חדשות | תמונת AVI: mako

חם מהתנור

תכנית קיציס

הלידה של תכנית קיציס השנה לא הייתה פשוטה, כשהתחילה בקטן וללא אורחים בזמן מבצע "צוק איתן". אך עם הזמן התכנית הצנועה בהנחיית כוכב ארץ נהדרת התגלתה כהפתעה אמיתית והדבר הכי מרענן שהיה על המסך, עם ניתוח אלטרנטיבי וחריף לכל האירועים שהעסיקו אותנו בחודשים האחרונים. בין שלל אורחים מפתיעים כגון אריה דרעי, יעל בר זוהר, אייל גולן, חיים יבין, עומר אדם ועוד, שחשפו צד פחות מוכר מאישיותם ולעיתים אף הזיעו בכיסא אל מול שאלות לא פשוטות בכלל, התכנית גם סיפקה עשרות מערכונים שהספיקו להפוך לקאלט: גדעון לוי והצל, רני רהב נענה לאתגר דלי הקרח, מבט בלעדי למאחורי הקלעים של דעאש ועוד רבים וטובים. וגם: הפינה של תם אהרון, שכבר הפכה לשם דבר בעולם הקומדיה הישראלי, בה הוא מנתח בצורה חסרת פשרות את האפליה העדתית כלפי חומים במדינת ישראל. מומלץ לכולם, גם לאשכנזים.

תכנית קיציס (תמונת AVI: מתוך תכנית קיציס, שידורי קשת)
ראיונות לא שגרתיים | תמונת AVI: מתוך תכנית קיציס, שידורי קשת

הפרלמנט

זה עתה הסתיימה העונה השנייה של הפרלמנט. שאולי, אמציה, אבי, הקטור, קרקו, ג'ורג' ואירנה ישמחו להעביר לכם את החג עם שלל סיטואציות מגוחכות ופניני חוכמה לשנה החדשה, בשלל מערכונים שכבר הספיקו להפוך לקאלט: קוף, השטיפה, אז'י בם בם ועוד רבים וטובים. 

הפסקת חשמל (תמונת AVI: מתוך הפרלמנט, שידורי קשת)
שאולי וראובן. פיתה על הגז מישהו? | תמונת AVI: מתוך הפרלמנט, שידורי קשת

קינגים

"קינגים", הפקת מקור של mako, עוקבת במספר פרקים קצרים אחר עלילותיהם של כמה חברים מסביב לשולחן הפוקר הקבוע. חריף, מפתיע ומאוד מאוד מהנה, בואו לראות עכשיו כל הפרקים מהעונה הראשונה שזה עתה הסתיימה.

קינגים (צילום: הילה כדי)
קינגים | צילום: הילה כדי

הצילו! אני לא יודע לבשל

ארוחות החג קשות לכל מי שעוסק במלאכה, אבל כנראה שהן קשות במיוחד לעשרת המפורסמים מ"הצילו! אני לא יודע לבשל", שלאחר שנים שלא התקרבו למטבח, מגיעים לבית הספר לבישול מאת ניצן רז כדי שיציל אותם מעצמם. לא הספקתם לראות את הפרקים הראשונים? זה הזמן שלכם להשלים.

פרק 1 (תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל, שידורי קשת)
יעל בר זוהר לא יודעת לבשל | תמונת AVI: מתוך הצילו! אני לא יודע לבשל, שידורי קשת

פבלו, אוכל וחברים

תכנית האירוח החדשה של פבלו רוזנברג משלבת שני דברים שאף חג הוא לא באמת חג בלעדיהם - אוכל ומוזיקה. פבלו מארח אצלו במטבח מוזיקאים שונים, כשביחד הם מבשלים ארוחות ושרים משיריו של האורח. כיף אמיתי.

ארקדי דוכין (תמונת AVI: מתוך פבלו, אוכל וחברים, ערוץ 24)
פבלו וארקדי מבשלים | תמונת AVI: מתוך פבלו, אוכל וחברים, ערוץ 24תמיד כיף

יום האם

כל אם יודעת שהחגים יכולים להיות סיוט אמיתי. זהו זמן טוב כדי לראות שוב את כל הפרקים מהסדרה הפופולרית של דניאלה לונדון דקל, בכיכובם של קרן מור, דרור קרן ואורלי זילברשץ, ששמה את האצבע על הדברים הקטנים במרחב שבין מכונת הכביסה לטקס בבית ספר. 

יום האם (תמונת AVI: mako)
יום האם | תמונת AVI: mako

סברי מרנן

בואו נודה בזה: החגים יכולים להיות עול. לא לכולנו יש כוח למשפחות שלנו, וברגעי משבר אנחנו תוהים אם לא היה עדיף אילו היינו נולדים למשפחה אחרת. סברי מרנן תזכיר גם למיאושים שבינינו שתמיד יכול להיות יותר גרוע.

הצצה ראשונה לפרק הבא (תמונת AVI: מתוך סברי מרנן, שידורי קשת)
שנצלח את החגים בשלום | תמונת AVI: מתוך סברי מרנן, שידורי קשתארץ נהדרת


עם השנים אפשר לומר שארץ נהדרת הפכה לתיעוד לא רשמי של האירועים החשובים שעברו עלינו בתור מדינה. החל מחלי יחימוביץ' ולובה, דרך ביבי ואורי גלר ועד נפתלי בנט וליהי האשטאג, תמיד כיף לחזור אחורה ולצפות בהכל פעם נוספת כל הפרקים מכל העונות זמינים לכל מי שלכבוד השנה החדשה רוצה להיזכר שזה ב-12 השנים האחרונות בהן יש לנו ארץ נהדרת.

ליהיא מימונה (צילום: mako)
ליהיא תטען שהחגים הם פח. זה בגלל שהיא לא מכירה את makoTV | צילום: mako

להיות איתה

עוד לא ראיתם? היכנסו לאווירה רומנטית עם הסדרה הכיפית והמרגשת של אסי עזר. כבר ראיתם? עובד גם בצפייה שנייה. ושלישית. 

פרק 1 - מרק ארטישוק (תמונת AVI: mako)
היכנסו לאווירה רומנטית | תמונת AVI: mako


ניר וגלי

כל המערכונים של ניר וגלי, שכבשו אותנו ב"ארץ נהדרת" עם מגוון הדמויות המצוירות הכל כך מקוריות שלהן.

ניר וגלי, תפוח בדבש
מצוירים אהובים


מה זה השטויות האלה

כל הפרקים מהתכנית הפופולרית של עדי אשכנזי. לא רק לנוירוטים 

עדי אשכנזי (צילום: אור גץ, מה זה השטויות האלה?)
מתוך: מה זה השטויות האלה | צילום: אור גץ, מה זה השטויות האלה?

חדר 101

לפעמים אנחנו מרגישים שאנחנו יודעים הכל על הדמויות שמככבות על מסך הטלוויזיה שלנו, אבל "חדר 101", תכנית הראיונות של עינב גלילי בהפקת הטלוויזיה החינוכית, בוחרת לחקור את המפורסמים מזווית קצת אחרת: מה הדברים שהכי מעצבנים אותם? באווירה אינטימית מלאת הומור ותובנות משעשעות, עינב גלילי משוחחת בגילוי לב עם אנשי תקשורת, פוליטיקאים ובדרנים על נושאים אשר מוציאים אותם מדעתם. מה יש בקיפול בגדי נשים שכל כך מחרפן את ערן זרחוביץ'? מה קמפינג וקוסברה עשו לדידי הררי? ומה מרגול יודעת לעשות עם מגהץ? בואו לגלות. 

אין תמונה
מה עצבן אתכם השנה?

גם לילדים מגיע

מתחם makoTV לילדים

רק נרגענו מהחופש הגדול והנה הזאטוטים שוב בבית, מתרוצצים והורסים כל דבר בו הם נוגעים. הנה הצעה: הושיבו אותם מול מגוון התכניות הרחב במתחם הילדים של makoTV, שכולל את כל הכוכבים הכי אהובים - החל מהדוד חיים ועד הדבורה מאיה. ועכשיו חדש: מרתונים של סדרות ילדים אהובות שיאפשרו לכם ללכת לנוח, בלי הצורך לקום ולהחליף כל פעם פרק. 

חופש גדול
מהדוד חיים ועד הדבורה מאיה. מתחם הילדים ב-makoTV

סרטים דוקומנטריים

בא לכם על משהו קצת אחר? עשרות סרטים דוקומנטריים מחכים לכם בצפייה ישירה ובחינם ב-makoTV. הנה כמה המלצות:

רבין פרס - הכל אישי

סרטו של אריק הניג, המשרטט את דיוקנה של מערכת היחסים הסבוכה, המורכבת והיצרית שבין יצחק רבין ז"ל ושמעון פרס. הסרט עוסק בעליות ומורדות שידע הקשר המיוחד של השניים, חושף גילויים ועדויות חדשות בפרשיות בהם היו מעורבים יחד ומכיל ראיונות עם רבים מהאישים שליוו את השניים בפוליטיקה ובחיים האישיים.  

תמונת עמוד תכנית רבין פרס (צילום: אימג'בנק/GettyImages)
סרט מרתק | צילום: אימג'בנק/GettyImages

לא מזוהות - סיפורן של ערביות ישראליות

"לא מזוהות" מביא את סיפורן של ערביות ישראליות שבחרו להתנתק מהמוסכמות ומחיי המסורת ולהשתלב בחברה הישראלית. הן מדברות על החברה הערבית והקשיים והאתגרים הכרוכים בחיים בין שני העולמות.

לוסי אהריש, מתוך הסרט "לא מזוהות" (תמונת AVI: mako)
לוסי אהריש | תמונת AVI: mako

אין לי ארץ אחרת 

השנה החדשה תביא איתה גם הרבה "כוכבי" טלוויזיה חדשים - פוליטיקאים, אמנים, משתתפי ריאליטי ועוד, איתם גם יגיעו שלל חיקויים במגוון תכניות בידור ישראליות. רגע לפני, בואו לראות איך השפיעה הסאטירה על הפוליטיקאים בארץ עד היום: מתי היא פוגעת ומתי מסייעת? ואיך הם מרגישים עם הדמויות שלהם? בהשתתפות אביגדור ליברמן, יאיר לפיד, נפתלי בנט, שלי יחימוביץ', מירי רגב, בוז'י הרצוג, זהבה גלאון ועוד.

אין לי ארץ אחרת  (תמונת AVI: mako)
זהבה גלאון צופה בחיקוי שלה. מתוך: "אין לי ארץ אחרת" | תמונת AVI: mako

פתאום באמצע החיים 

חגי תשרי מספקים גם הזדמנות לחשבון נפש ולהתחלה חדשה. בסרט "פתאום באמצע החיים" יוצא דני ענבר לפגוש אנשים, ביניהם אחיו אורי, שהחליטו, כנגד כל הסיכויים ולמרות הפחדים, לעשות את מה שלא פעם כולנו מפנטזים לעשות: לשנות את חייהם. מעורר השראה.

פתאום באמצע החיים (תמונת AVI: mako)
מעורר השראה. מתוך "פתאום באמצע החיים" | תמונת AVI: mako


לכל הסרטים הדוקומנטריים 

טיפים לחגים

רישיון ליהנות

מתכננים לטייל בחגים? אלי אילדיס וחיים כהן ישמחו לעזור לכם למצוא את המקומות הכי שווים. צמד הנהנתנים וחובבי ההגה המושבעים יוצאים לסייר בישראל ולמצוא את המקומות הכי טובים לטייל ולנהוג בהם, ועל הדרך גם מוצאים אטרקציות שוות: מוזיאון הרכב באשדוד, בירה במשבלת הגולן, חווה אורגנית וכל המקומות שהכי כיף לאכול ולישון בהם, האנשים שהכי כדאי להכיר, הכבישים הכי יפים ומסלולי השטח הכי מאתגרים. 

חיים כהן, אלי אילדיס (תמונת AVI: mako)
איפה לטייל בחגים? | תמונת AVI: mako

מבשלים ביחד

מארחים בחג ורוצים להפתיע את האורחים עם מנות מיוחדות ומקצועיות? אייל שני וחיים כהן מעבירים סדנת בישול פרטית לאורחים באולפן. בואו ללמוד גם.

אייל שני (תמונת AVI: mako)
אייל שני | תמונת AVI: mako

הופעות חיות

מגוון הופעות חיות מחכות לכן ב-makoTV: עינת שרוף, דודו אהרון, רוני דלומי ועוד. לכל ההופעות

עינת שרוף (תמונת AVI: mako)
עינת שרוף בקיסריה | תמונת AVI: mako

הרצאות

בואו להעשיר את הידע עם עשרות ההרצאות שמחכות לכם ב-makoTV: אופיר פינס, שלמה גרוניך, אביגדור קהלני ועוד. לכל ההרצאות

רון גורה - צרכנות דור 3 (תמונת AVI: מתוך הרצאה "קרן אלוף")
רון גורה מרצה על דור 3 | תמונת AVI: מתוך הרצאה "קרן אלוף"

למתחם חגי תשרי של makoTV