הגרסה ההולנדית של "בקרוב אהבה" של קשת ו"אפרתי הפקות" תעלה ב- 18.10 בערוץ 5 (Net 5) בהולנד. העונה הראשונה תהיה עונת נשים בהשתתפותן של סלבריטאיות ידועות שם, בדומה לעונה הראשונה ששודרה בישראל.

בקרוב אהבה (צילום: גבריאל בהרליה )
בקרוב אהבה, גם בהולנד | צילום: גבריאל בהרליהלפני כשנה מכרה קשת לאנדמול את זכויות ההפצה לחו"ל של הפורמט המקורי שנוצר ע"י עמליה מרגולין ואיילת אפרתי (אפרתי הפקות). מאז עלתה התכנית בגרסאות מקומיות בערוץ הציבורי של דנמרק ובאוקראינה בערוץ המסחרי 1+1. בימים אלו מתקיים מו"מ למכירת הסדרה לטריטוריות נוספות בעולם.

מכירת "בקרוב אהבה" הינה חלק מהפעילות שמובילה "קשת אינטרנשיונל" - הזרוע הבינלאומית של קשת בחו"ל, בניהולם של אלון שטרוזמן וקרן שחר.

הפנטזיה המשותפת: למצוא אהבה

"בקרוב אהבה" הינה סדרה דוקומנטרית העוקבת אחר 5 נשים או גברים מפורסמים ופנויים המגיעים מתחומים שונים, בגילאים שונים עם רקע וניסיון חיים שונה, כשלכולם פנטזיה אחת משותפת: למצוא אהבה חדשה. מנחה הסדרה (בישראל : אירי ריקין) מפגיש בין המשתתפים באמצעות שיחות במצלמות האינטרנט.

בעונה הראשונה של "בקרוב אהבה" בישראל שבויימה ע"י עמליה מרגולין ומנתה 15 פרקים, לקחו חלק סיגל שחמון, גאיה טראוב, גילי שם טוב, מיכל שפירא ואמירה בוזגלו.  העונה הראשונה זכתה לנתון צפייה של 21.8%. ב-2013 צפויה לעלות בקשת עונת הגברים בהשתתפותם של אורי בנאי, חיים אתגר, הצל, נמרוד ניר מוזס ואסף פריינטא.

>> האם הן מצאו אהבה? צפו בכל התכניות של "בקרוב אהבה" ב-makoVOD