הנה זה מגיע, הרגע שכל חובב מוזיקה בישראל מחכה לו. אחרי שנים של סכסוך טלוויזיוני מתוקשר, אביב גפן ואייל גולן מתייצבים על במה אחת, כדי להבין אחת ולתמיד באיזה צד אתם בוחרים? "אביב או אייל", ריאליטי מקורי חדש שיעלה בקרוב בקשת 12, יביא אל המסך שניים מהזמרים המוכרים ביותר בישראל, ואל דאגה, הם לא לבד. גם מירי מסיקה תצטרף על תקן תפקיד הבוררת, שתנסה לפייס, להכריע ולהחליט.

אם בטעות חשבתם שההחלטה הולכת להיות קלה, כדאי שתחשבו שוב. כי כל מתמודד יידרש לעבור שני אודישנים. כן, שניים ולא אחד. הראשון יהיה אודישן אינטימי מול אביב, אייל ומירי, שיצטרכו לקבל החלטה האם להעביר אותו לשלב הבא – אודישן מול קהל.

אבל נתחיל בשלב הראשון, האודישן האינטימי. כל מתמודד שיגיע, יצטרך לקבל הסכמה משני הזמרים, במידה ולא תהיה אחת כזאת, ניפרד ממנו לשלום. במצב בו רק אחד משני הזמרים יעביר אותו לשלב הבא, הסיכוי שלו עדיין לא אבוד, כי מירי יכולה להתערב לטובתו ולהטיל וטו על ההחלטה. רק במקרים בודדים כמובן.

>> רוצים עוד? בואו לעקוב אחרי "אביב או אייל" גם בפייסבוק ובאינסטגרם

בשלב השני, אודישן מול קהל, אביב ואייל יעבדו עם המתמודד על שיר משלו, כך שבסופו של דבר, הוא יכין שני שירים למבחן הקהל, שגם ייקבע מי ימשיך הלאה ומי יפספס את ההזדמנות. ברגע האמת, כשהמתמודד יעמוד על הבמה, עליו לבחור איזה מהשירים ירצה לבצע, ובעצם יחליט לאיזו נבחרת הוא רוצה להצטרף – אביב או אייל?

מוכנים לזה? בקרוב בקשת 12, ההכרעה הגדולה של הקיץ מגיעה למסך, וכולנו נגלה מי המנצח – "אביב או אייל".

"אביב או אייל": ריאליטי מקורי חדש שיענה על השאלה: אביב או אייל - באיזה צד אתם? בקרוב בקשת, ערוץ 12