איה קרמרמן, בוגרת מאסטר שף VIP, ומי שהגישה תכנית יומית בערוץ 20 ובעלת הטור הקבוע (ובעל הטאץ' הקולינרי) בעיתון "בשבע", חוזרת שוב אל מול תנורי האפייה והמצלמות, אבל הפעם לקדמת הבמה כמנחת התכנית "בייק אוף" ישראל, יחד עם פאולה רוזנברג. 

"בייק אוף" ישראל תפתח את הדלת לאנשים רבים שאפייה היא התשוקה שלהם ותחשוף עולם חדש של אופים ביתיים שהופכים כל עוגה ליצירת אמנות. הפורמט המצליח של ה-BBC  שישודר בקשת נמכר ושודר בהצלחה מלמעלה מ -15 מדינות, בהן: גרמניה, אוסטרליה, ארצות הברית, צרפת, איטליה, פינלנד ועוד. גמר העונה האחרונה של בייק אוף הבריטית ששודר בשבוע שעבר נצפה על ידי 13.4 מיליון צופים והפך אותה לתכנית הנצפית ביותר השנה. הפורמט לא רק זוכה לאחוזי צפייה גבוהים, אלא גם גרף פרסים יוקרתיים, בהם פרס באפט"א של רשת BBC כתוכנית הריאליטי של השנה.

עוגת 11 השכבות  (צילום: דניאל בר און)
כבר בציפייה: בלוטות הטעם | צילום: דניאל בר און
קרין גורן (תמונת AVI: מאסטר שף ילדים)
גירל פאוור. קרין גורן | תמונת AVI: מאסטר שף ילדים
עודד ברנר (צילום: colin cooke)
מתוק לו, מתוק לו | צילום: colin cooke
מי שעוד הצטרף השבוע לצוות התכנית הוא עודד ברנר, הליהוק הטרי לכס השופטים, שהתמקצע בעולם הקונדיטוריה והשוקולד אצל מאסטרים אירופאים שונים כמו פריץ מאיר באוסטריה בתחום הקלאסיקה של קונדיטוריה אוסטרית, ניפוח ופיסול בסוכר אצל ג'ורג' מאוסהאגן בגרמניה, אומנות הפטיסרי המודרני של פייר הרמה בפריס, ובסודות עולם השוקולד והממתקים בעבודת יד אצל מישל שודה.  

מהחיים בפריס שאב ברנר השראה מעולמות האופנה, המיתוג, והעיצוב, ובשנת 95' הקים את בית השוקולד בעבודת יד הראשון ברעננה, שהיה יוצא דופן באיכות השוקולד שהכירו אז בישראל. מספר שנים אח"כ החל בפיתוח "תרבות שוקולד חדשה בעולם" שנתנה ביטוי לאספקטים נרחבים של שוקולד בחיים שלנו בהם נוסטלגיה, זיכרונות ילדות, רומנטיקה, סקס ופנטזיה.

 השף רן שמואלי (צילום: אילן קליין)
גם רן שמואלי כאן | צילום: אילן קליין
בעשור האחרון מתגורר ברנר בניו יורק. במסגרת עבודתו מייעץ למותגים מובילים בעולם בתחום הקולינריה. כעת יצטרף ברנר כשופט ל"בייק אוף" ישראל לצד גורן ושמואלי, ונראה שמצפה לנו תכנית מתוקה במיוחד.