הריאליטי המצליח "MKR המטבח המנצח" יגיע בקרוב לישראל (קשת 12) הישר מאוסטרליה הרחוקה, ויביא למסך הטלוויזיה את האתגר הקשה מכולם - איזה זוג יוכיח שחוץ מאוכל טעים הוא גם מסוגל לנהל מסעדה? בכל יום תוקם מסעדה חדשה בישראל, והצוותים יצטרכו לחשוב על כל פרט בקפידה: המפיות שעל השולחן, תכנון ארוחה בת 3 מנות ולדאוג שהשופטים והאורחים ייצאו מרוצים מארוחת הערב.

שופטי התוכנית השף חיים כהן והמסעדנית המוערכת רותי ברודו הם אלה שישפטו את היכולות של הזוגות, כשהפעם גם יתר המתחרים יטעמו את המנות וישפטו בארוחה. אז עד שנראה מי הזוגות שיקבלו את האתגר בזרועות פתוחות, אספנו בשבילכם רגעים בלתי נשכחים של "MKR המטבח המנצח" מעבר לים.

לא מנומס: קיללו ליד השולחן וסולקו מהתוכנית

תוכניות ריאליטי מביאות איתן לא מעט דרמות אל מול המצלמות, אבל היה אפשר לצפות שכשמדובר בריאליטי בישול מורכב ומאתגר, המשתתפים ישמרו על הטעם הטוב. בפעם הראשונה בהיסטוריה של "המטבח המנצח" השופטים החליטו לסלק מתמודדות מהתוכנית, אחרי שפתחו במריבה כנגד הצוותים האחרים במהלך ארוחה באחת ממסעדות הבזק שהוקמו. בעקבות הקללות שנזרקו ליד השולחן, השופטים הבהירו כי זאת התנהגות שאינה מקובלת ולכן גם טופלה בהתאם. אנחנו מקווים שבגרסה הישראלית השמתתפים יזכרו לשמור על נימוסי שולחן.

דרמה: ארוחת הערב שנגמרה בבית החולים 

מריבות סוערות בין המתמודדים הן לא באמת הפתעה גדולה, אבל הזמנת אמבולנס באמצע ארוחת הערב דווקא כן. באופן מפתיע, מקרה החירום לא התרחש בגלל תאונת עבודה במטבח אלא דווקא ליד השולחן. בזמן שהתארחו במסעדת הבזק של אחד מהצוותים, אחת ממשתתפות "המטבח המנצח" הרגישה כאבי בטן חזקים ופונתה לבית החולים. הבדיקות גילו שהיא סובלת מווירוס, אך המתמודדת מיהרה להבהיר לכולם שזה לא בעקבות האוכל שהוגש בארוחת הערב.

"אם היית עובדת אצלי הייתי מפטר אותך מיד"

אחד הכללים שלמדנו מצפייה בריאליטי בישול, הוא שתמיד אבל תמיד צריך לדאוג שעמדת הבישול מסודרת ונקייה. אולי זה הלחץ בין הסירים שגרם למתמודדת "המטבח המנצח" לשכוח את הכלל החשוב, עד כדי כך שקיבלה נזיפה מהשף קולין פסנידג': "אם היית עובדת אצלי הייתי מפטר אותך מיד". באופן מפתיע המתמודדת דווקא לא התרגשה מהנזיפה וענתה בציניות: "יפטר אותי? מי הוא דונלד טראמפ?".

"MKR המטבח המנצח": בקרוב בקשת 12