אחרי שהם כבשו כמעט כל במה אפשרית, דוד דביר, אנה ארונוב, עידן שרעבי ועדן שבתאי אורזים את נעלי הריקוד ומפשילים את השרוולים, כי ממש בקרוב (19.6) הם עומדים להפוך למנהלים של הלהקות הכי לוהטות בארץ. אלפי רקדנים מסגנונות שונים הגיעו כדי לנסות את מזלם על בימת האודישנים. כדי להתקבל לתכנית יהיה על הרקדנים והרקניות להוכיח למנהלי הלהקות שיש להם את מה שדרוש כדי לנצח את המתחרים מהלהקות השונות לאורך התכנית.

אז איך זה עובד? כל מתמודד שעבר את הסינון הראשוני והוזמן לאודישן, יעלה על הבמה ויקבל הזדמנות אחת לכבוש את ליבם של מנהלי הלהקות שיכולים לבחור האם לתת לו כחול (עובר) או אדום (לא עובר). מספיק כחול אחד כדי להיכנס לתכנית, ושני כחולים כדי להציב את אותו מתמודד עם הדילמה - במי ממנהלי הלהקות עדיף לו לבחור. 

לאלו מכם שטרם ראו או שמעו על תחומי ההתמחות של ארבעת מנהלי הלהקות, החלטנו לעשות לכם סדר שיסייע לכם להבין מה עומד מאחורי שיקולי המתמודים שעברו.

הקלאסי: דוד דביר 

החל את דרכו המקצועית בבית הספר למחול "בת דור" וכבר בתקופת לימודיו הופיע בשני סרטי קולנוע מצליחים ("ישו כוכב עליון" ו"קזבלן"), עם השנים הפך לסולן של הבלט הישראלי, של להקת בת דור ושל להקת בת שבע בה שימש גם כמנהל אמנותי במשך שבע שנים. התפרסם כשופט הקשוח בתחרות הריקודים "נולד לרקוד" וכיום הוא ראש מגמת המחול של תיכון האמנויות היוקרתי "תלמה ילין".

דויד דביר יחצ (צילום: יחסי ציבור)
דויד דביר יחצ | צילום: יחסי ציבור

הפרפקציוניסטית: אנה ארונוב

הכוהנת הגדולה של הריקודים הסלוניים בארץ. החלה לרקוד בגיל 6 ומאז הספיקה לעלות לארץ (בגיל 18), לזכות יחד עם בן זוגה לריקוד דני יוחטמן בגביע ישראל לשנים 2002-2005 ואליפות ישראל לשנת 2007. פרצה לתודעה בתכנית "רוקדים עם כוכבים", שם הספקנו להכיר את הקשיחות, המקצועיות והשאיפה שלה למצוינות. 

אנה ארונוב יחצ (צילום: יחסי ציבור)
אנה ארונוב יחצ | צילום: יחסי ציבור

הבינלאומית: עדן שבתאי

החלה לרקוד בלט ומחול מודרני כבר בגיל שבע ועם התבגרותה גילתה את נפלאות ההיפ הופ ועברה לארצות הברית כדי לפרוץ בענק. אחרי שהוכיחה לאמריקאים בהוליווד שמדובר בכישרון שלא פוגשים בכל יום, החלה לעבוד ככריאוגרפית של אירועים וזמרים מהשורה הראשונה. ברזומה שלה תוכלו למצוא שמות גדולים כמו כריס בראון, סנופ דוג, טייגה, אריאנה גראנדה ועוד.

עדן שבתאי יחצ (צילום: יחסי ציבור)
עדן שבתאי יחצ | צילום: יחסי ציבור

האמנותי: עידן שרעבי

כריאוגרף ורקדן בינלאומי מוערך, רקד בלהקת המחול ההולנדית היוקרתית NDT ובלהקת בת שבע הישראלית. לאורך הקריירה שלו עבד עם מיטב הכריאוגרפיים המודרניים בארץ ובעולם ויחד עם הלהקה שהקים יצר יצירות  מודרניות שהוצגו והכו גלים בשוודיה, ספרד, דנמרק, קנדה, איטליה, הולנד רוסיה וישראל. שרעבי זכה בפרס שרת התרבות לביצוע השנה של הרכבים קאמריים. 

עידן שרעבי יחצ (צילום: יחסי ציבור)
עידן שרעבי יחצ | צילום: יחסי ציבור

"רק רוצים לרקוד": האודישנים יוצאים לדרך ב- 19.6, קשת, ערוץ 2