רוצים לשתף את האיגרת עם החברים? לחצו על התמונה (עיצוב: סטודיו mako)
שתהיה לכם שנה טובה לפחות כמו זו שחלפה | עיצוב: סטודיו mako

עוד שנה עברית נכנסה לה אל מעמקי הזכרון, ויחד איתה לא מעט קטעים שרצו על מסך הטלוויזיה שלכם בתשע"ד וכנראה לא תצליחו לשכוח כל כך מהר. לרגל שלב הסיכומים והפתיחות המחודשות, החלטנו לבדוק מה הם הקטעים שהכי הצחיקו אתכם או אלו שהכי אהבתם אם אתם מתעקשים, וארגנו לכם אותם במארז חגיגי ומצחיק במיוחד. תבלו!

תכנית קיציס

אשר בן חורין מפגין חוסן לאומי

נהג המונית הכי מפורסם במדינה יצא לבדוק את מצב הדופק הלאומי בזמן מבצע "צוק איתן" והשמיע אג'נדה משלו: למה צריך החלקרח בעזה ("הבעיה זה המיתוג"), מה הבעיה בשם המבצע ("נשמע כמו סרט המשך") ומה הוא מבקש מאנשי החמאס? 

 

רמזור

הפספוסים שאסור לכם לפספס

נראה שהכל קרה בעונה האחרונה של רמזור: איצקו ולילך פירקו את החבילה, אמיר וטלי הפכו להורים צעירים, וחפר? ובכן חפר, תמיד ישאר חפר כנראה. בין כל הפרקים, החמוסים וטכנאי המזגנים, גם פספוסי העונה הפכו ללהיט שעומד לגמרי בפני עצמו.

 

הפרלמנט

איזה שאולי? שאולי שלנו?!

 את פתיחת העונה החדשה של "הפרלמנט" חגגו החברים בעל האש מרגש בביתו של הקטור, עד שהמצב יצא משליטה: הקטור נפרד מאשתו וסיפר לשאולי שסיפר לאמציה, שגילה לאבי שבכלל רק רצה לקחת לק קטן מהחומוס. איך זה נגמר בסוף? הפתרונות לקרקו

 

לילה תירס

חן טל מגיעה לאולפן

קיסרית האינסטגרם הבלתי מעורערת הגיעה ל"לילה תירס" ואחרי הטיפים, הפוזות והצחוקים, זכינו לוידוי מפתיע במיוחד ממי שחשבנו שכבר לא תפתיע לעולם

 

ארץ נהדרת

ותחמיז'לו מדינת ישראל

אחרי עונה שלמה רוויה בריבים, ויכוחים ו"צוקריות מנטה", פאניה אפללו החליטה שיום העצמאות הוא הזדמנות נהדרת להשאיר את מחלוקות התמ"א בצד ולחתום על הסכם שלום היסטורי עם "אה ליפזי מותק?"