אז אתמול נגמרה לה 2014, ואי אפשר לדמיין את ערב השנה החדשה מבלי לחשוב על הנשיקה המסורתית של חצות. מקווים שמצאתם לכם עם מי להתנשק אמש, אבל גם אם לא - הנה תזכורת לכמה מהנשיקות היותר לוהטות שקרו בשנה החולפת.

אז נתחיל, איך לא, בבית הכי נצפה במדינה - בית האח הגדול. השנה סיפקו לנו משתתפי העונה השישית לא מעט נשיקות לוהטות, חלקן בחדרי חדרים כמו אליאב ודנית, חלקן בבריכה כמו אחי ואנה, וכמובן, שוב אליאב, והפעם עם נופר. ואגב, אם זה לא מספיק, כמובן שלא שכחנו גם את הזוג הכי יציב שיצא מבית האח - אלדד וקארין ששומרים על זוגיות צמודה ודביקה ממש עד היום.

 

ומהבית הכי נצפה במדינה נקפוץ לביתם של שאולי ואירנה שמספקים לנו נשיקה חפוזה רגע לפני ששאולי הולך לתת בסתר. ואם זו הייתה נשיקה חפוזה, תראו את שופטי הכוכב הבא שברגע אחד מלא הורמונים הדביקו שפתיים וגם הגשימו כמה חלומות ילדות על הדרך.

עם כל הכבוד לכוכב הבא, ויש כבוד, לא שכחנו גם את הסדרה ששברה לכולנו את הלב עם ירידתה מהמסך השנה.  רמזור כמובן, מי שסיפק לנו את הנשיקה לוהטת הוא לא אחר מאשר חפר. עוד סדרה שכבשה את כולנו היא ״להיות איתה״ של אסי עזר שהביאה למסכים שלכם נשיקה יפה במיוחד של שני אנשים יפים לא פחות - רותם סלע ואביב אלוש, אנחנו היינו מתים לראות את התינוק שיכול לצאת מהשילוב הזה.

אחרונים חביבים שמסכמים שנה הורמונלית בצורה פרועה הם החבר׳ה הנועזים ממועדון לילה שסיכמו את חגיגות המאה בנשיקה לוהטת בין פאנליסטית העבר מיה דגן לבין המנחה ארז טל. מאחלים לכם שנה אזרחית חדשה טובה ולוהטת, לפחות כמו 2014.

עוד בתכניות קשת: