קרה לכם פעם שזפזופ שגרתי בטלוויזיה או מעבר על הפיד ברשת החברתית, גרם לכם להתמכר לתוכנית מסוימת? זה בדיוק מה שקרה לאוהדים הישראלים של תוכנית ה-American Ninja Warrior. לקראת השקת עונת הבכורה של "נינג'ה ישראל 2018" שתשודר בקרוב בקשת 12, מצאנו כמה ישראלים שמכירים את התוכנית כל כך טוב שהם כבר לא יכולים לחכות לעליית הגרסה הישראלית. אם גם אתם בין הצופים האדוקים של התוכנית, ספרו לנו בתגובות.

>> רוצים לראות את הפרק הראשון של "נינג'ה ישראל 2018" לפני כולם? כל הפרטים כאן

"יום אחד במהלך זיפזופ בין ערוצי הטלוויזיה נתקלתי בתוכנית ומהר מאוד נתפסתי", סיפרה שחר בורשטיין (25) מתל אביב. "אני חושבת שהתוכנית מקצועית מאוד ולא באה להראות התרסקויות של אנשים כדי לצחוק עליהם. למתמודדים שם יש סיפורים שמעוררים בך השראה והעצמה. אני זוכרת שהיה מתמודד בן 60 שהגיע כדי להוכיח לילדים שלו שהוא עדיין בכושר והיה פשוט תותח אמיתי".

שחר בורשטיין (צילום: שחר בורשטיין, פרטי)
"למתמודדים יש סיפורים מעוררי השראה", שחר בורשטיין | צילום: שחר בורשטיין, פרטי

"אני אוהב בתוכנית את המתח, הריגוש וההפתעות", מסביר יוסי "צ'וקה" מאירי (42) מהיישוב קדר, שעוקב אחרי אתגר הנינג'ה מאז 2014. "המתמודדים המפתיעים שאתה לא מאמין שיעברו שלב ודווקא הם עוברים הכי תפסו אותי. הפעם הראשונה שנחשפתי לתוכנית הייתה כשנתקלתי בפוסט על המתמודדת קייסי קטנזרו (Kacy Catanzaro) שלמרות מבנה גופה הצנום, הצליחה לעלות לגמר התוכנית כנגד כל הסיכויים. זה עורר בי כזאת התפעלות ואמרתי שאני חייב להמשיך לעקוב אחרי התוכנית". 

מסתבר שלא מעט ישראלים צפו בקייסי עולה לגמר והתאהבו בפורמט. אחת מהן היא שיר שבת (22) מחולון. "קייסי היא אחת המתמודדות האהובות עליי בתוכנית, יחד עם ג'סי גרף וברנט סטפנסן", מציינת שיר את שמותיהם של מי שהיה מאמנה ובן זוגה של קייסי, ושל ג'סי גרף, שחולקת איתה את המעמד היוקרתי – שתי הנשים הראשונות שסיימו את מסלול הנינג'ה בארה"ב. 

"קודם כל תמיד כיף שיש מתחרות נשים, המתמודדים כולם מוכשרים בטירוף, הסלוגן של התוכנית Beat the wall 'קונה' את האנשים שמחכים לראות מי מהמתמודדים יעבור את הקיר, והשדרנים שמשלבים הומור יוצרים אווירה ממש מגניבה", מספרת שיר.

שיר שבת (צילום: שיר שבת, פרטי)
"כיף שנשים מתחרות", שיר שבת | צילום: שיר שבת, פרטי

שלב ההימורים: יהיה נינג'ה ישראלי?

לא כל הצופים של התוכנית הם כאלו שמכורים לספורט ומבלים שעות במכון הכושר. יוסי למשל מסביר שמעולם לא חשב לנסות בעצמו את אתגר הנינג'ה. "הספורט היחידי שאני עושה הוא רביצה צורנית על הספה", הוא אומר בחיוך. "לפעמים אני צופה בתוכנית עם הילדים שלי והם לגמרי בעניין, כשאנחנו נוסעים לחופשה משפחתית אנחנו תמיד מוצאים כל מיני משחקים מאתגרים בהשראת התוכנית. הילדים עפים על זה".פוסט

"אני שקלתי להתחיל באימוני קרוספיט בהשראת התוכנית", מוסיפה שיר ומסבירה: "אבל אני סטודנטית ככה שלא מצאתי זמן בינתיים. הלוואי והייתי ברמה של להתחרות, שקלתי גם לטוס לארה"ב כדי להיות חלק מהקהל בצילומי התוכנית שם". שחר השתעשעה גם כן באפשרות להירשם לאתגר הנינג'ה. "כששמעתי שהתוכנית מגיעה לארץ מאוד התלהבתי, שקלתי לנסות להירשם בעצמי אבל אמרתי שקודם נראה אותה על המסך ואולי בעונה הבאה".

>>לוח שידורים ערוץ 12

אחרי שנים שהם צופים בתוכנית המסקנה של השלושה היא שבהחלט יש סיכוי למתמודדים הישראלים באתגר הנינג'ה. "יש בארץ עלייה במודעות לכושר גופני, אז אני מאמינה שיש מתמודדים שהתכוננו כמו שצריך ויצליחו", אומרת שחר, ויוסי מוסיף: "במדינה כמו שלנו יש הרבה לוחמים ולוחמות לשעבר בצבא שיוכלו לעבור. אני בטוח שהישראלים לא יעשו בושות". שיר לא ממהרת להיסחף ומדגישה כמה האתגר בתוכנית קשה. "לא כל מי שיצליח לעבור שלב יהיה מסוגל גם לסיים את המסלול. ובכלל, לא תמיד המתמודדים שנראים הכי חזקים הם אלה שיגיעו רחוק". לסיום, שחר מבהירה מה חשוב באמת ואומרת: "הכי חשוב שסוף סוף תהיה גרסה ישראלית לתוכנית וכולם יראו אותה, שלא יחשבו שזה רק הקטע שלי לצפות בנינג'ה".

>>עקבו אחרי עמוד הפייסבוק הרשמי של "נינג'ה ישראל" 2018 

אם גם אתם מעריצים מושבעים של אתגר הנינג'ה ונרגשים לקראת עליית הגרסה הישראלית, יש מצב שתוכלו לצפות בפרק הבכורה של "נינג'ה ישראל 2018" לפני כולם. ביום רביעי (18.7) יפתח למשך שעתיים אתגר מיוחד בו תוכלו להשתתף ואולי אפילו לזכות בכרטיסים להקרנת הבכורה החגיגית. כל הפרטים מחכים לכם ממש כאן.

"נינג'ה ישראל 2018": תוכנית חדשה. בקרוב בקשת, ערוץ 12