לרווקים שבינינו

אם חשקה נפשכם (או גופכם) כבר למצוא בן זוג, אבל מה שחסר לכם זו ההשראה, אז כדאי לכם לצפות בתכניות הבאות:

אין תמונה
רומנטיקה בריאליטי הראשון
קחי אותי שרון: התכנית שזכתה לתואר הריאליטי הראשון. מי ששכח את שרון איילון, הנה הזדמנות להיזכר גם בחמישה עשר הגברים שניסו לזכות בליבה. אולי גם על הדרך תלמדו דבר או שניים מניסיונם של אחרים כיצד לזכות בליבה של בחירת ליבכם.

בקרוב אהבה: הסדרה הדוקומנטארית שמלווה את חמש הבנות: סיגל שחמון, גאיה טראוב, גילי שם טוב, מיכל שפירא ואמירה בוזגלו במסע החיפוש שלהן אחר האהבה. יחד עם אירי ריקין נלווה את הבנות במסע אותנטי וסוחף בעקבות האהבה.

המדריך למתחילים: למי שזקוק להדרכה קצת יותר ממוקדת, המדריך הקומי הזה יעזור לכם להשיג את בת הזוג שלכם כדי שבוולנטיין הבא כבר לא תהיו לבד.

ולאלו שבזוגיות

יש סיכוי שלפחות אחת מהתכניות הבאות תעזור לכם לרכוש תובנה אחת או יותר לגבי הזוגיות שלכם ולגבי המושג אהבה בכלל:

איך להיות מאושר? – אהבה: מיקי רוזנטל ופרופ' יורם יובל בודקים את משמעותה של האהבה. האם זוגיות ואהבה מביאים אושר? למי יותר, לגברים או לנשים? את כל התשובות לשאלות המעניינות הנוגעות לאהבה תוכלו למצוא בפרק זה. והעיקר שתהיו מאוהבים ומאושרים.

ערוץ הידברות – תקשורת בין בני זוג: ואם ברגשות עסקינן, כדאי גם לבדוק את הפן הרוחני של העניין. בתורת ישראל נוכל למצוא גם עצות לשיפור הזוגיות. והנה צרור של עצות מפי הרב כהן.

ערוץ הידברות – אמנות אהבה חדשה: ועוד קצת מאותו עולם רוחני. והפעם הרב אברהם מזרחי יענה על השאלות, האם הניתן להגדיר את מושג האהבה? מהו אותו רגש הקרוי אהבה? האם ניתן לשלוט ברגש זה? והכי חשוב, מה יש לתורת ישראל ללמד אותנו בנושא?

לא תנאף (וידאו WMV: mako)
סוגיות בזוגיות | וידאו WMV: mako
עשרת הדיברות – "לא תנאף": העיתונאי רונאל פישר בדק כיצד משפיעה התנסות בחילופי זוגות על זוגיות. בפרק המרתק העוסק בדיבר "לא תנאף", הזוגות מדברים עם רונאל על כל מה שרצינו לדעת ולא העזנו לשאול - על אהבה, תשוקה, קנאה, נאמנות ומשפחה.

 

וקצת רומנטיקה קלילה

אחרי הכל האהבה היא רגש, אז נסיים בתכנים שיעוררו אצלכם רגשות, צחוקים והזדהות והכי חשוב צפייה מהנה:

סכסוכים ברשת: גם לחובבי ז'אנר הטלנובלות דאגנו. מה קורה כאשר תככים, מזימות ואינטרנט נפגשים? האנשים אשר נקלעים ברשת (האינטרנט), ויש שם מהכל, מרומנים ועד שקרים ובגידות. אף אחד לא בטוח ברשת.

אוטובוס הלבבות השבורים: ובאווירה הרומנטית של הוולנטיין דיי אין כמו לצפות בסרט העוסק באהבה. הסרט "אוטובוס הלבבות השבורים" מציג רצף סיפורי אהבה, אשר מתרחשים כולם במסגרת נסיעה לילית שגרתית, אך עם זאת שונה, באוטובוס ליעד בלתי ידוע.

רמזור – מאמא טבע: ונסיים באווירה קלילה ומצחיקה. אי אפשר בלי הסדרה הנצחית שמגדירה באופן מדויק והומוריסטי זוגיות מהי. בפרק זה לילך ואיצקו חוגגים עשר שנות נישואין ונוסעים לבילוי זוגי בצימר רומנטי, אך ברמזור כמו ברמזור וכמו בזוגיות לא הכל פשוט.

>> לכל הפרקים המלאים בערוץ makoVOD