"אני זוכרת את היום הראשון של החזרות כאילו זה היה אתמול", נזכרת מורין אמור, שמשחקת את דפנה, המיוצגת הצעירה והחצופה של ונסה, בעונה החדשה של "להיות איתה". 

"אני זוכרת שנכנסתי לחדר ולא הכרתי אף אחד. כולם כבר הכירו את כולם מהעונה הראשונה וממש רעדתי מהתרגשות. לא האמנתי שאני פה, שאני יושבת בחדר חזרות ומריצה טקסטים עם הילה סעדה ועופר חיון, זה היה מטורף. אני לא אשכח שכשעשינו סבב של היכרות עם כולם, אביב אלוש פנה אליי ושאל אותי איך קוראים לי ומרוב התרגשות אמרתי דפנה. הייתי בטירוף".

מורין, בת 20, טוענת שהיא התאהבה בתפקיד של דפנה מהרגע הראשון שקראה את התסריט לפני האודישן שלה. איך אפשר שלא? מדובר בדמות צבעונית שבאה לעשות לנו שמח על המסך. כזאת שלא מפחדת להגיד מה שהיא חושבת למי שבא לה. רק בפרק האחרון היא סובבה את ונסה (שיודעת דבר אחד או שניים על דרמות) על האצבע הקטנה ודרשה שתמצא לה תפקיד ולא היא עוזבת. "אני יודעת מה אני שווה ואני לא מתנצלת על זה", היא הפצירה בסוכנת שלה והשאירה אותה בהלם.

מורין אמור (צילום: יחסי ציבור, צילום מסך)
"הילה סעדה לקחה אותי תחת חסותה". מתוך "להיות איתה" | צילום: יחסי ציבור, צילום מסך

איך מתכוננים לדמות כזאת של פרינססה? יש בך משהו ממנה? 

"בחיים אני הכי ההיפך מהדמות הזאת, ואנשים שמכירים אותי ממש מופתעים לגלות שיש לי את היכולת להוציא גם צדדים כאלה. אבל אלה הדמויות שאני הכי אוהבת ואני מרגישה שממש חגגתי איתה. זו דמות שגורמת לי לפרוק הכל. כשקיבלתי את התסריט אמרו לי שזו גירסת ה-6S של ונסה, ובתור מישהי שהייתה צופה באדיקות בעונה הראשונה, ממש אהבתי את הילה סעדה והדמות שלה ונסה, אז ממש התלהבתי לקבל את התפקיד הזה".

היא עזרה לך?

"בטח, היא לגמרי לקחה אותי תחת חסותה. היא גם בוגרת בית הספר שאני לומדת בו, אז ממש הייתה הרגשה שהיא כמו אחות גדולה שלי. היא נתנה לי טיפים ועצות כל הזמן. למדתי ממנה המון".

ואיך היה עם שאר הקאסט?

"אני הגעתי לקאסט הזה במטרה ללמוד. אמרתי לעצמי שיש לי הזמנות מטורפת. לא כל יום אתה מקבל הזדמנות כזאת. על הסט הייתה אווירה כל כך מקצועית גם מבחינה משפחתית וגם ברמת העבודה. ממש נהניתי להסתכל על הכל מהצד. זאת הייתה זכות מבחינתי". 

את חווה עכשיו הכל מחדש, מרגע שהסדרה עלתה לאוויר?

"זה מרגש ברמות שלא דמיינתי. האמת שעבר לא מעט זמן מאז הצילומים, אז כן, עכשיו אני חווה את ההתרגשות הזאת מחדש. כל פרק אני מקבלת הודעות וזה מדהים לראות את כל התגובות של החברים ושל האנשים שעבדתי איתם בעבר".

מורין אמור (צילום: יחסי ציבור, צילום מסך)
"אני יודעת שיש לי לוק של ילדה בת 14". מתוך "להיות איתה" | צילום: יחסי ציבור, צילום מסך

"אבק הכוכבים פחות מעניין אותי"

התפקיד של מורין כדפנה הוא למעשה הפעם הראשונה שהיא נכנסת לעולם של הגדולים. לפני שנבחרה לשחק את גרסת ה-6S של ונסה, היה אפשר לראות אותה בסדרות ילדים כמו "מבצע קיפוד" ו"הצחוקייה" בערוץ ניקולודיאון. היום היא סטודנטית שנה א' למשחק בבית הספר של יורם לוינשטיין והמטרה שלה זה לקחת את הקריירה שלה לשלב הבא. "עד היום רק ילדים זיהו אותי ברחוב", היא אומרת. "פתאום אני בפריים טיים בערוץ 2, זה משהו מטורף".

אז כן יש לך איזה קשר לדפנה בחיים האמיתיים, לפחות מבחינת הרצון להתפתח בקריירה

"תראה, לדפנה יש מטרה מאוד ברורה להיות מוכרת ולי זה פחות עושה את זה. אני כמובן שמחה על ההערכה והתגובות אבל לא בחרתי במקצוע הזה כדי להיות מוכרת. אבק הכוכבים פחות מעניין אותי. זה נחמד וכיף אבל זו לא המטרה".

מורין אמור (צילום: יחסי ציבור, צילום מסך)
"הולך לקרות עוד הרבה עם דפנה במהלך העונה". מתוך "להיות איתה" | צילום: יחסי ציבור, צילום מסך

איך קפיצת המדרגה הזו מבחינתך?

"זה שינוי גדול.כששיחקתי בסדרות הילדים, הייתי גם יותר קטנה בגיל וזה הרגיש לי פחות מחויובות של עבודה. עכשיו, כשעברתי לעולם המבוגרים, זו תחושה אחרת לגמרי. זה מרגיש שהגעתי למאני טיים שלי. קיבלתי משהו ואני תופסת אותו בשתי הידיים".

את מודעת לזה שיש לך לוק של ילדה קטנה, זה לא בעייתי למי שרוצה לעבור לעולם הגדולים?

"ברור שאני יודעת שיש לי לוק של ילדה בת 14, אבל אני חושבת שזה יתרון. מצד אחד אני בת 20 ויכולה לשחק מישהי בגילי, אבל אם צריך אני יכולה לשחק מישהי בת 12. לדעתי זה מגניב".

מה את יכולה לספר על דפנה להמשך העונה?

"האמת, לא הרבה. הולכות לקרות עם דפנה לא מעט תהפוכות במהלך העונה אז אם אני אגלה משהו זה רק יהרוס. אני יכולה רק להגיד שאתם עוד תראו אותה לא מעט".

מה הלאה, מה הדבר הבא?

"קודם כל, אני אשמח לסיים את בית הספר למשחק ולהיכנס לתיאטרון. כמובן שאני גם אשמח לקבל תפקידים משמעותיים, אם זה בעולם המבוגרים ואם זה בעולם הילדים".

"להיות איתה" - שלישי בקשת אחרי "מה זה השטויות האלה?!", ערוץ 2