פשע לא מאורגן מגחיכה כל סיטואציה שאנחנו אמורים לפחד בה, והערב (אחרי צומת מילר, קשת 12), בסצנה קלאסית כביכול של סרטי פעולה ואקשן, מורדי (חיים זנאתי) ומירו (רן לוי) מחזיקים את אסטרזי (ישראל קטורזה) עם ידיים קשורות וסרט על הפה, ומבקשים ממנו לחפור לעצמו בור רגע לפני שמתכננים לירות בו.

"אסטרזי תתחיל לחפור", דרש מורדי בטון מאיים. "נראה לך?", השיב אסטרזי בנונשלנטיות צינית, "גם ככה אתה תירה בי. אז מה הרעיון הזה שאני אתאמץ ואחפור לעצמי את הקבר בשבילך? אתה רוצה להרוג אותי? תחפור אתה".

"האמת, הוא צודק. איך לא חשבתי על זה? כל כך הרבה פעמים עשיתי את זה ואף אחד מהם לא חשב על זה. מירו, תעשה טובה", ביקש מורדי מהשותף שלו. "אין מצב שאני חופר. זה חוזה שלך. אני בסך הכל באתי לפה לעזור לך, לשבת לידך, כי אני יודע שאתה עם בעיות הקשב שלך לא תוכל להתרכז גם בבעיטות בבגאז' וגם בנהיגה", סירב מירו. אבל גם למורדי היה תירוץ מוכן שהוא שלף מהמותן: "בחייאת, אתה יודע שאני עם פריצת דיסק. מחר החתונה של אחות של איריס. אם אני לא רוקד איתה שבועיים היא תעשה לי פרצופים".

אסטרזי קטע את השיחה שלהם כמי שממתין כבר יותר מדי זמן לפעולה שלהם ובאמת מחכה שאחד מהם ירה בו, "מה קורה חבר'ה? קר לי פה רצח". ואנחנו כבר מתים לדעת מה יעלה בגורלו של אסטרזי.