חתיכת שואו נתנה הארטישוק בביצוע הבכורה שלה ב"הזמר במסכה". הזמרת שמסתתרת בתחפושת המהממת הזו הרימה את האולפן באוויר, אבל גם השאירה את חברי הפאנל מבולבלים מאוד. סנדי בר? ג'קי אזולאי? אלין כהן? שי-לי שינדלר? השם שתפס את תשומת ליבנו היה דווקא זה שניחש שחר חסון: ליהיא גרינר, כוכבת הריאליטי ומלכת המחטבים.

צללנו לתוך הרמזים, פיצחנו אותם אחד-אחד ושלחנו את כתב mako ג'וס ריבה לבדוק עם ליהיא האם יש אמת בחשדות נגדה. הכוכבת הכחישה בתוקף, גם בכתב וגם בהודעות קוליות - אבל מציעים שתאזינו ותשפטו בעצמכם.

  1. ברמז הארטישוק העידה על עצמה, "אני אומנם מוקפת בשכבות, אבל ביום-יום שלי אני מאוד חשופה". ליהיא היא אחת הנשים הכי מסוקרות בעולם הבידור הישראלי ומשתפת את חייה בחופשיות ובפתיחות ברשתות החברתיות.
  2. עוד סיפרה הארטישוק, "מה שהוא הגשמת חלום עבור אחרים, היה מנת חלקי מהר מאוד". ליהיא התפרסמה בן לילה והפכה לדמות מוכרת בכל המדינה, בזכות השתתפותה בתוכנית "האח הגדול".
  3. הארטישוק פגשה ברמז שופט כדורגל שהעניק לה מתנה. הקשר בין ליהיא לכדורגל ידוע: היא השתתפה בתוכנית "גולסטאריות 3".
  4. המדים שלבש השופט היו בצבע ורוד. לפני ארבע שנים ליהיא שינתה את הלוק שלה ועשתה גוונים ורודים בשיער.
  5. בתוך קופסת המתנה מצאה הארטישוק מעדן. בשנת 2015 השתתפה ליהיא בקמפיין רשת שיזמה חברת שטראוס למעדן מילקי.
  6. הארטישוק העידה, "זה נראה שהכל אצלי ורוד ונוצץ, אבל זה לא תמיד נכון. יש קשיים, במיוחד כשכולם רואים כל דבר בחיים שלך. אפילו אם אני בחרתי בזה, כגודל הציפיות - כך גם לפעמים גודל האכזבות". ליהיא אכן חשופה מאוד ולפעמים מסתבכת בתקריות שבגללן היא סופגת אש רבה, גם אם לא התכוונה.
  7. בסיום הרמז, המאבטחת הגישה לארטישוק תפוח. התפוח מרמז על ניו יורק, כי כידוע - ליהיא התגוררה בארצות הברית במשך 20 שנה.
  8. השיר הראשון שביצעה הארטישוק בתחרות היה "יהלום". לפני עשור פורסם כי ליהיא החזירה לחנות תכשיטים את טבעת האירוסים שקיבלה מבעלה לעתיד, יוסי צבר, וביקשה שיחליפו ליהלום גדול יותר. לא פראיירית בכלל.

כתב mako ג'וס ריבה פנה לליהיא ודרש לדעת האם היא הארטישוק. יש לנו הכחשות בכתב ואפילו בעל פה - מוזמנים לשפוט בעצמכם.