הרוגלך וסטטיק (צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12)
שתי טיפות רוגלך | צילום: מתוך "הזמר במסכה", קשת 12

אין לנו קצה של מושג מי נמצא מאחורי תחפושת הרוגלך: אולי אסף זמיר כמו ששחר חסון חושב, אסף אטדגי שהוא ההימור של אופירה וסטטיק ובן אל או בכלל גל אוחובסקי. מה שאנחנו כן יכולים להגיד בוודאות, ואנחנו בטוחים שלא פספסתם את זה בעצמכם: הרוגלך המתוק שלנו דומה מאוד לסטטבוי. עד כמה דומה? עידו רוזנבלום מזכיר את הדמיון ביניהם בכל פעם שהרוגלך עולה לשיר על הבמה, וממש בצדק.

חקרנו קצת וגילינו שיש לסטטיק עוד כמה כפילים שמסתובבים להם אי שם בעולם - חלקם אנושיים, חלקם פחות. תחזיקו חזק כי הלסת שלכם עומדת להישמט.

D-trix

דומיניק סנדובל, הידוע בכינויו D-Trix, הוא רקדן ברייקדאנס, יוטיובר ואישיות רשת פופולרית עם קרוב לשלושה וחצי מיליון עוקבים ביוטיוב ועוד 666 אלף (לא צוחקים איתכם) עוקבים באינסטגרם. אמנם הוא מבוגר מסטטיק שלנו בשש שנים ואין לו צבעים מוגזמים בשיער כמוהו, אבל הוא מזכיר לנו אותו מאוד. D-Trix התגלה בריאליטי "נולד לרקוד" האמריקאית ושנים אחר כך, כשהתפרסם מאוד, שפט בעצמו בתוכנית ריקודים אחרת. בדומה לסטטיק, סנדובל אומץ כשהיה בן שנתיים. אנחנו לא רוצים לפתוח פה תיבת פנדורה, אבל אם היינו במקומם היינו רצים לעשות בדיקת דנ"א כי הדמיון ביניהם פשוט מחשיד.

סטטיק ו-D-trix (צילום: מתוך האינסטגרם של D-trix)
יש לו מה ללמוד מסטטיק על השיער. D-trix | צילום: מתוך האינסטגרם של D-trix

חוזה דל

חוזה דל הוא סטודנט אמריקאי שזכה לפני שנתיים לתהילה לא צפויה כשחברתו, ישראלית שגרה בניו יורק ולומדת איתו בקולג', פירסמה תמונה שלו והכריזה כי מצאה את הכפיל המושלם לסטטיק. "ראיתי את התמונה שלו והתחרפנתי", סיפר חוזה ל"חי בלילה", "אנחנו אפילו עושים את אותן הבעות פנים. אני מוונצואלה וזה גרם לי לחשוב שיכול להיות שיש לי אחים ושהופרדנו בלידתנו". כשסטטיק ראה את התמונה של חוזה הוא כל כך נדהם שתהה, חצי בצחוק, אם לא הגיע הזמן לפתוח את תיק האימוץ.

סטטיק וחוזה דל (צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12)
"יכול להיות שיש לי אחים ושהופרדנו בלידה". חוזה דל | צילום: מתוך "חי בלילה", קשת 12

בוב מ"המיניונים"

זה לא רק השיער הבלונדיני וחולצת הג'ינס שהופכים את סטטיק ובוב מ"המיניונים" לממש דומים, אלא גם הבעת הפנים והחיוך שובה הלב. אז נכון שבוב הוא בסך הכל דמות מונפשת, אבל יש כזה דמיון בין השניים שאנחנו חושדים שבוב נוצר בהשראת סטטיק. לקראת סרט ההמשך של "המיניונים" שייצא לאקרנים בשנה הבאה, אנחנו קוראים לאולפני יוניברסל להזמין את סטטיק לדבב אותו. הבחור ממילא בארצות הברית עכשיו, לא חבל לפספס את ההזדמנות?

בוב מ"המיניונים" וסטטיק (צילום: Illumination Entertainment)
חיוך שובה לב. בוב מ"המיניונים" | צילום: Illumination Entertainment

MC Lon

איירון דה לימה, או בשם הבמה שלו - MC Lon, הוא אמן היפ-הופ ופאנק ברזילאי מצליח. הדמיון בינו לבין סטטיק הוא לא רק במבנה הפנים, המשקפיים והשיער, אלא גם בעובדה שהוא אוהב לקשט את עצמו בשרשראות, טבעות וצמידים נוצצים ומוזהבים. יחד עם האהבה המשותפת למוזיקה, זה ממש מרגיש לנו שמצאנו את האח האובד. חס וחלילה שננסה לסכסך בין סטטיק לבן אל, אבל יש מקום לאיזה דואט, לא?

MC Lon וסטטיק (צילום: מתוך האינסטגרם של MC Lon)
אהבה משותפת לאקססוריז יקרים. MC Lon | צילום: מתוך האינסטגרם של MC Lon

אחותה של שי המבר

כשאחותה המקסימה של שי המבר הגיעה ללוות אותה באודישן ל"הכוכב הבא", היא מיד משכה את תשומת הלב של אסי ורותם - וזה לא פשוט בכלל כשאחותך היא זמרת כל כך מוכשרת. הסיבה? הדמיון המטורף לסטטיק. "עוצרים אותי כי אני דומה לסטטיק", סיפרה על התגובות ברחוב, "בצבא הסתלבטו עליי רצח, אבל אקח את זה כמחמאה". בעינינו זאת הכי מחמאה והלוואי שגם לנו היו אומרים שאנחנו נראים כמו סטטבוי.

אחותה של שי המבר וסטטיק (צילום: מתוך הכוכב הבא, קשת 12)
גם אנחנו רוצים להיות דומים לסטטיק. אחותה של שי המבר | צילום: מתוך הכוכב הבא, קשת 12