בכל פעם שאנחנו בטוחים שעל הביצוע הזה פשוט אי אפשר להתעלות, הגורילה חוזר לבמה ומפציץ שוב עם נאמבר שבלתי אפשרי שלא לצפות בו בלופים. הזמר המוכשר והפרפורמר הענק שורף את הבמה בכל ערב מחדש, כשחברי הפאנל כבר משוכנעים לגמרי שהגורילה ששר ורוקד מולם הוא לא פחות ולא יותר מהזמר רן דנקר.

אבל יכול להיות שזה לא כזה פשוט ושאולי הם מפספסים פה משהו? רגע לפני חשיפה נוספת ומפתיעה ב"הזמר במסכה" (מוצאי שבת, אחרי החדשות, ערוץ 12) עצרנו לרגע כדי לסכם עבורכם את הרמזים שידועים על הגורילה עד כה. מה הניחוש שלכם?

>> מכורים לתוכניות קשת 12? הגיע הזמן להכיר את +12 האפליקציה החדשה שלכם

הרמז הראשון

בהיכרות הראשונה שלנו עם הגורילה, הוא סיפר על עצמו כמה פרטים חשובים שעשויים לרמוז לנו מי נמצא מאחורי המסכה. "בהתחלה כולם נהגו לקרוא לי קינג קונג. זה פחות אני, אז שינתי לגורילה", סיפר ורמז שהחליף את שמו במהלך חייו. "בגלל הגודל העצום שלי והחזות המאיימת, נוצר לי דימוי של חיה מסוכנת - אבל ההפך הוא הנכון", הודה. האם בתוך התחפושת מסתתר גבר גבוה, חסון ומחוספס, אבל רגיש מאוד מבפנים?

הגורילה העיד כי, "לא משנה היכן אני נמצא, אני זוכר שעם כוח גדול באה אחריות גדולה" - ציטוט מפורסם מהקומיקס ספיידרמן אותו דיקלם כשעמד על פודיום וקיבל מדליית זהב. האם מדובר בספורטאי בכלל? ברמז אחד המאבטחים חבש מסכה עם פניו של חבר הכנסת יועז הנדל, מה שמרמז על קשר אפשרי בינו לבין הגורילה.

הרמז השני

בזירת הדו-קרב היו תלויות מודעות על משחקים ואליפויות בענפי ספורט שונים: כדורגל, כדורסל, איגרוף ואפילו היאבקות MMA - מה שמחזק את החשד שהגורילה מגיע מעולם הספורט. המאבטח סימן על לוח השנה את התאריכים ה-1, 3 ו-4 באפריל, מה שאומר שמשהו משמעותי קרה לגורילה בתאריכים האלה.

עם הכניסה לזירה, הגורילה קיבל מהמאבטח פתק שעליו היה כתוב "גל גדות, הוליווד" - מה שמעיד אולי על קשר מסויים לוונדר וומן שלנו או לקריירה שעשה מעבר לים. הגורילה רמז לנו כי ייתכן שהתמודד בחייו עם אתגרים גדולים וצלח אותם - "החוכמה בקרב היא לבחור נכון את המהלך המתאים - ולצאת מנצח".

הרמז השלישי

ברמז הזה הגורילה דיבר על השנים המשמעותיות בחייו - הניינטיז, שלדבריו עיצבו את האדם שכולנו פגשנו לראשונה בשנות האלפיים. "שנות השמונים רחוקות מלהיות העשור החשוב של חיי", חשף הגורילה, "שנות התשעים היו השנים שעיצבו אותי כאדם שאתם מכירים ובשנות האלפיים פרצתי סופית לתודעה". אם אכן מדובר בזמר כמו שחברי הפאנל חושבים, יש מצב שההשראות המוזיקליות שלו הן נעות בין ג'ורג' מייקל, ג'ון בון ג'ובי לפרינס שאת אחד מלהיטיו הגדולים, "The Artist", הוא מאוד אוהב לשמוע.

הרמז הרביעי

הגורילה הביא איתו לבמה מדי צבא, שלטענתו הם חלק בלתי נפרד מחייו ומהקריירה שלו. לחברי הפאנל היה מובן מאליו שהמדים האלה מתייחסים לעונה השלישית בסדרה "השיר שלנו" בה כיכב דנקר, אבל אולי מדובר בזמר ששירת בלהקה צבאית, חוויה אירוע משמעותי בצבא ששינה את חייו או אפילו השתחרר לאחרונה אחרי קריירה צבאית ארוכת שנים.

הרמז החמישי

בפרק זה הגורילה בחר לשיר את הלהיט "Heroes" שניצח את אירוויזיון 2015. הבחירה עצמה היא הרמז הפעם - מה שמלמד אותנו אולי שהגורילה התחרה באירוויזיון בעצמו, או זכה במקום הראשון בתחרות אחרת. כשנשאל על ידי סטטיק ובן אל האם הוא מופיע בתוכנית טלוויזיה נוספת במקביל ל"הזמר במסכה", השיב הגורילה - "אני אוהב ליהנות מכל העולמות", ויש לנו תחושה שהוא לא התכוון רק למוזיקה.

הרמז השישי

הגורילה הגיש לחברי הפאנל ולשף האורח ישראל אהרוני את מנת הפאייה שמקורה בדרום ספרד. המנה הכילה דג סלמון שלפי אהרוני לא אמור להיכלל בה כלל - ובאופיו, הדג הזה שוחה לא פעם כנגד הזרם. הפרט הזה החזיר אותנו מיד לרמז הראשון - מדובר באדם שסומך רק על עצמו ויעשה מה שהוא מוצא לנכון, גם אם אחרים חושבים אחרת לגמרי.