במוצאי שבת האחרונים התעלומה הגדולה שהעסיקה את כולנו סוף סוף נפתרה, וגילינו מי מסתתר מאחורי הפלאפל, השפירית והתרנגול בגמר החגיגי של הזמר במסכה. בניגוד למשתתפים האמיתיים שהתחבאו מאחורי המסכות ונאלצו לשקר לקרובים אליהם ביותר, היו מפורסמים אחרים שהכחישו לא מעט בחודשים האחרונים האשמות שבכלל לא נוגעות אליהם.

רגע אחרי שהתוכנית נגמרה, מערכת חי בלילה פנתה לאותם המכחישים, ונתנה להם לשחרר קצת קיטור על התקופה האחרונה. "די, עזבו אותי עם הפלאפל הזה", שמח איציק זוהר שהתעלומה סביבו נפתרה והפנה אצבע מאשימה כלפי חברתו שהתחילה את הכל, "ואת אופירה, הרגת אותי במיוחד אני לא יכול ללכת ברחוב". 

עוד מפורסמת שנחשדה לא פעם שהיא זאת שמסתתרת מאחורי המסכה היא השחקנית וכוכבת הילדים שירן סנדל, שסוף סוף השתחררה מהאשמות ואמרה: "שלחתם לי מיליון הודעות, גרמתם להורים שלי לחשוב שאני השפירית, גרמתם לחברים שלי לחשוב שאני שקרנית". 

4 (צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת12)
הסוף להאשמות | צילום: מתוך: הזמר במסכה, קשת12

גם מייקל לואיס בירך על תקופת ההכחשות שנגמרה בעקבות החשיפה, טום אביב טען שעם כל אהבתו לפלאפל הוא כנראה היה בוחר במאכל אחר, ליאון רוזנברג, אריק זאבי ואליאנה תדהר הצטרפו גם הם לברכות, ושפיטה סיכמה כמו שרק היא יודעת: "אכלתם לי את הראס כל היום, את השפירית? את השפירית? יאללה Leave me alone and shut up".

אבל בין כל אותם המפורסמים ששמחו להשתחרר מכל השאלות שהקיפו אותם מסביב, רק אקי אבני שנחשד בלא מעט דמויות העונה, המשיך לבלבל אותנו כשהבטיח שעוד ניפגש בשנת 2021 וחתם עם השיר "I'm gonna surprise you". אבל למה להדליק סתם?