התופעה של הזמר במסכה עוד ממשיכה להעסיק את כולם עם הצפת שאלות ורמזים ברשת ובטלוויזיה, אבל עם כל הכבוד למפורסמים שעומדים מאחור, אין ספק שאת ההצגה לגמרי גונבות התחפושות המהממות שמסתירות את זהותם. רגע לפני שנכיר את שבע הדמויות החדשות (הערב ב-21:30, קשת 12), עדי אנה טלז'ינסקי, מעצבת התחפושות של התוכנית, הגיעה לאולפן של גלית ויואב כדי לגלות לנו קצת ממה שקורה מאחורי הקלעים, ועל האתגר להרים הפקה כזו בימי קורונה.

"במהלך הסגר הראשון ישבנו ועשינו את הסקיצות", סיפרה המעצבת, "אז הסגר הטיב איתנו כי יכולנו להתכנס לצייר. אבל אז כשיצאנו היו הרבה חנויות סגורות וחומרים חסרים. עבדנו צוות ממש גדול על כל התחפושות, ארבעה סטודיו שפעילים במקביל, ובמשך כמה חודשים עבדו על זה יום ולילה, ממש בלי הפסקה".

איך עובד תהליך התאמת התחפושות למפורסמים?
"זה תהליך משותף, אנחנו מעצבים 20 דמויות ואז מגיעים המפורסמים ויחד עם ההפקה בוחרים. זה יצא ממש מדויק לכל אחד".

View this post on Instagram

A post shared by הזמר במסכה (@masked.singer.keshet) on

איזו דמות את הכי אוהבת?
"קשה מאוד לבחור. אני יכולה להגיד שאני ממש מתבאסת על הקרמבו. הוא היה הברקה של הרגע האחרון. סגרנו את כל הדמויות ופתאום באמצע הלילה אמרתי שבא לי משהו ישראלי, משהו מתוק, משהו פאן וגם קצת לשחק עם מגדר. יצא מהמם בעיניי, היה אפשר גם להכניס את הידיים ולסובב את הקוקיות. וגם טל (פרידמן) שהיה בפנים הוא התאמה מעולה לדעתי".

ומה תעשו עם התחפושות אחרי שהתוכנית תגמר?
"שאלה מצוינת, עוד לא ברור. לדעתי צריך לפתוח מוזיאון, יצאו דברים מדהימים".

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

לפחות עבור גלית גוטמן היה לה מסר מרגיע. "בשבוע שעבר חשבו שאני היעל", שיתפה המנחה, "היום בפאולה וליאון והחליטו שאני המלפפון החמוץ. אני צריכה להיעלב שחושבים שאני המלפפון החמוץ?", אבל המעצבת דווקא סיפרה כי זאת הייתה אחת התחפושות היותר מבוקשות על ידי המפורסמים. אז אולי זאת גלית בכל זאת?