בקרוב תעלה בקשת 12 הגרסה הישראלית ל"הזמר במסכה", תוכנית הריאליטי ששיגעה את העולם וסחפה אחריה מיליוני מעריצים, שניסו לזהות בכל דרך - מי האדם המפורסם שמסתתר מתחת לתחפושת? אז מה מצפה לנו? אל תחרות שירה מסתורית, יעלו ויבואו מפורסמים שכולכם מכירים מתחומים שונים ומגוונים, הם יכולים להיות ספורטאים, פוליטיקאים, קומיקאים ותנו לדמיון שלך להפליג הלאה במחוזות שלו, כי הדבר היחידי שבטוח הוא - אתם מכירים אותם.

מה הקאצ'? כולם יסתתרו בתוך תחפושות מרהיבות, כך שחברי הפאנל שמורכב מצדי צרפתי, שחר חסון, אופירה אסייג וסטטיק ובן אל, יצטרכו לנחש מי הזמר במסכה מולם. הם יעשו זאת באמצעות כתב החידה וקול השירה של הזמר בלבד. בסופו של דבר, הביצוע שיזכה לניקוד הנמוך ביותר מהקהל וחברי הפאנל, יודח מהתחרות ויחשוף את הזהות האמיתית שלו בפני כולם.

אחרי שלמעלה מ-30 מדינות כבר התמכרו למשחק הניחושים, אפשר לראות איך התחפושות בכל מדינה הן שונות ומגוונות. בארה"ב (הגרסה האמריקאית משודרת ב-yes Real וב-yes VOD), השקיעו מאוד בפרטים הקטנים, באסיה שמו דגש על היצירתיות ובעיקר על הביזריות של התחפושות (שלום לך תחפושת נאגט) ובאירופה שמרו על קו נקי ואלגנטי ביותר. אז איך הן נראות? אספנו את כל התחפושות מהעולם שתפסו לנו את העין, וככה הן נראות.