ממש עוד מעט תנחת בישראל תוכנית הריאליטי שהטריפה צופים בלמעלה מ-30 מדינות ברחבי העולם. הזמר במסכה (קשת 12), היא למעשה תחרות שירה מסתורית, בה יש מטרה אחת ומרכזית - לזהות מי הזמר שמסתתר מאחורי המסכה. שלא תחשבו שזה יהיה קל, כי בזה אחר זה יעלו סלבריטאים שכולכם מכירים, בין אם כאלה שמגיעים מהספורט, מהתרבות ואפילו מהפוליטיקה, כדי לתת את הביצוע של חייהם מתחת לתחפושת שתסתיר את זהותם האמיתית.

אם הם בתחפושת, איך אפשר לזהות אותם בכלל? אז ככה, יחד עם הקהל וחברי הפאנל - שחר חסון, צדי צרפתי, אופירה אסייג וסטטיק ובן אל - נעקוב אחר הרמזים והווקאל המוזיקלי של המפורסם, וננסה לנחש מי הוא אותו אחד שהופיע מולנו עכשיו. בתום התוכנית, הקהל וחברי הפאנל ינקדו את הביצועים, כך שהאחד שזכה למספר הקולות הנמוך ביותר יודח מהתחרות ויחשוף את הזהות שלו בפני כולנו. 

כמו שאתם מבינים, צריך לתרגל מעט את הידע הכללי שלנו, כי מה שבטוח הוא שאסור להגיע חלודים למשחק הניחושים ששינה את פני הטלוויזיה (הגרסה האמריקאית משודרת ב-yes Real וב-yes VOD). אז הכנו לכם שמונה רמזים, שאם תעקבו אחריהם בהדיקות, תוכלו לזהות מי המפורסמת שמסתתרת בכתב החידה. שיהיה לכולנו בהצלחה.