אחרי שהכחישה ברשתות החברתיות והסתירה מהקרובים אליה, לוסי אהריש נחשפה אמש (שני) מתחת לתחפושת החסידה. למרות שרוב חברי הפאנל של הזמר במסכה (מוצ"ש ב-21:30, קשת 12) היו בטוחים שמדובר בקורין גדעון, יש כמה מקורבים שדווקא זיהו מהרגע הראשון שהחסידה החסודה היא לא אחרת מאשר לוסי. אנחנו מדברים כמובן על המשפחה שלה. "אמא שלי התקשרה אלי אתמול", סיפרה לוסי לחדשות הבוקר עם ניב רסקין וחיקתה את התגובה שקיבלה: "'ואת אמרת לי שאני לא מכירה את הבת שלי, אני אמרתי לך מההתחלה שאת החסידה. רק שתדעי שאת חייבת לי מתנה מאוד מאוד גדולה'".

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

לא רק אימה של לוסי סגרה איתה חשבון, גם אחותה, סוזן אהריש, עלתה לשיחת בוקר טוב ואמרה: "אני שמחה שאמא עשתה את העבודה בשביל כולנו, ניסינו לאורך כל התקופה להוציא ממך משהו אבל את בונקר רציני, והשותף שלך, שזה כמובן צחי, לא פחות". היא המשיכה וסיפרה על ארוחת הערב המשפחתית בה לוסי וצחי שיקרו להם, כשהראשונה התפרצה: "היינו בארוחת ערב אצל ההורים, וכל רגע זה היה: 'את החסידה', 'אז אתה התרנגול', 'אני רוצה לדעת', אני מנמנמת על הספה – 'את החסידה', אז אמרתי שדי, אנחנו לא".

לגבי השאלה האם צחי הלוי הוא התרנגול, לוסי התחמקה בעדינות, מה שהצליח לעורר בנו כמה חשדות. אבל בחזרה לעניינו, מסתבר שצחי ניסה לעשות עם לוסי חזרות בבית, מה שלא בדיוק הצליח בגלל סיבה פשוטה. "אני לא שרה ליד צחי, אני מתביישת לשיר ליד צחי, כי הוא זמר, הוא מופיע על במות והוא יודע לשיר".

בוא נגיד שאחרי ששמענו אותה, גם לה לא חסר כישרון, אבל מסתבר שלוסי בכלל לא שרה כל חייה. "יש לי חוצפה, כי כשאמרו בוא נבחר שירים, אני הוצאתי אריתה פרנקלין, ביונסה, קווין, חיה בסרט שאני אשכרה יודעת לשיר. אני זוכרת שיצאתי מההקלטה ואמרתי לטל פורר – זאת אני? החלטתי שאני עפה על החיים שלי. בתור בן אדם ששופטים אותו על המקור שלו, אתה מגיע לתוכנית כזאת ואתה נשפט אם אתה גורם לקהל ולמומחים להתאהב בך דרך התחפושת, שאין לה מימיקות אין לה כלום. היה לי ברור כשהם פנו אליי שאני שם. איפה חותמים?".