בוא נגיד שלא יכולנו להתעלם מהעקיצה שאילנית לוי זרקה אמש (ראשון) לאקס שלה. כבר בתחילת התוכנית, שאלו אותה האם בן זוגה הנוכחי, אלירז שדה, יודע לשיר, אבל אילנית התחמקה לה באלגנטיות. כאן נכנס לתמונה שחר חסון, שטען ש"ביחס לבעל הקודם אולי פחות", והיא לא נשארה חייבת: "באופן כללי הבנתי שקול יפה אני לא צריכה בחיים". הכוונה כאן היא כמובן לאקס אייל גולן, לו הייתה נשואה מספר שנים ולהם שני ילדים.

הכל טוב ויפה, אבל אחרי הביצוע של היעל, שרבים וטובים כבר טענו שאילנית היא זו שמסתתרת מאחוריה, חברי הפאנל ביקשו ממנה לשיר איזה כמה שורות. סתם ככה, כדי לבדוק אולי בכל זאת עשו עלינו טריק. אלא שאילנית סירבה בנימוס, וגם המחמאות של צדי לא עזרו כאן. אז מה עשינו? רצנו לבדוק איך נשמע הקול שלה כמובן. ותתפלאו, זה לא היה כזה קשה.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

מעבר לסטוריז שלה, בהם לא פעם העוקבים יכולים לשמוע את היכולות הווקאליות של אילנית. גם ברשת מסתובבים סרטונים שלה שרה. אחד מהם צולם דווקא בתוכנית של האקס שלה, אייל גולן קורא לך, אליה הגיעה לאודישן בהפתעה. אז איך היא נשמעת, מה בדיוק קרה שם והאם האקס זיהה אותה? עקיצה או לא, אין ספק שהשניים מכירים כבר שנים.