אם גם אתם לא הצלחתם לפספס את נשיקת הפרידה של אילנית לוי ואופירה אסייג, הגעתם למקום הנכון. רגע לפני שלוי עזבה את שולחן המומחים של הזמר במסכה (מוצ"ש ב-21:30, קשת 12), היא הצמידה שפתיים עם אסייג, מה שגרם לנו להיזכר בעוד כמה וכמה נשיקות שנראו על המסך. אז חזרנו אחורה בזמן אל הנשיקות הכי איקוניות שנראו בשידור, והחלטנו לשתף גם אתכם ברגעים הנוסטלגיים האלה. בכל זאת, אנחנו לא בונקר.

>>רוצים עוד רמזים? היכנסו עכשיו לאינסטגרם או לפייסבוק של הזמר במסכה

 1. עודד מנשה ועדן הראל
  היום השניים כבר מטפחים זוגיות צמודה ומגדלים ביחד שישה ילדים, אבל קחו למעלה מעשור אחורה ותקבלו תקופה אחרת לחלוטין. הראל הייתה מנחת MTV פרועה שעושה דינר עם מדונה, מנשה כוכב ילדים שמבקש מכולנו להרים ידיים וביחד הם עוררו סערה לא קטנה כשהתחילו לצאת ביחד. וככה גילינו על זה - בזמן שהשמועות רצו להן בחוץ, השניים החליטו לאשר אותן בטקס מסך הזהב, עם נשיקה לוהטת במיוחד שענתה לכל הספקנים. פייר, אנחנו עדיין מתרגשים מהרגע הזה.
 2. מדונה, בריטני וכריסטינה
  אם כבר חזרנו לעשור הראשון של שנות ה-2000, אי אפשר שלא להתייחס לנשיקה הלוהטת בין כוכבות הפופ הבלתי מעורערות של שנים אלה – בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה וכמובן, מדונה. אמנם בשידור עצמו של טקס ה-VMA שנת 2003, חתכו את הנשיקה של מדונה עם כריסטינה, רק כדי לקבל הצצה לתגובה מהאקס של בריטני (ג'סטין טימברלייק), אבל אין ספק שזה היה אחד הרגעים המכוננים ביותר על מסך הטלוויזיה, כזה שאף הגדיר מחדש מיניות לצד מוזיקה מהי.
 3. אסי עזר ורותם סלע
  כבר שנים שצמד המנחים הם לגמרי בלתי נפרדים, מגישים יחד אינספור תוכניות כמו נינג'ה ישראל, הכוכב הבא, לא נפסיק לשיר, רק רוצים לרקוד וכמובן משתתפים יחד בקמפיינים למותגים השונים. מעבר לזה, הם פשוט חברים טובים. אז מה, לא תתתנו בוסה לקולגה הצמוד? בטח שתתנו. שנים אחורה, כשעזר עבד ככתב שטח של מערכת ערב טוב עם גיא פינס, הוא הגיע לראיין את סלע על סט הצילומים של חברת האופנה "גו אנדר", וזכה להפתעה מתוקה. ככה זה נראה.
 4. בר רפאלי וג'סי היימן
  אי שם בשנת 2013, שודר גמר הסופרבול בארה"ב, בו נחשפו מיליוני אמריקאים לקמפיין "גו דדי" בכיכובה של לא אחרת מאשר בר רפאלי והשחקן ג'סי היימן. האחרון, שיחק על תדמית החנון בפרסומת המדוברת, שזוכה לנשק את דוגמנית העל, שאגב, באותה תקופה יצאה עם השחקן ההוליוודי ליאונרדו דה קפריו. אין ספק שהנשיקה חיזקה את מעמדה של רפאלי ככוכבת בינלאומית, ועל אחת כמה וכמה את של היימן, ששיחק עד אותה עת כניצב בסרטים. למרות שהפרסומת נחרטה בזיכרונותיהם של מיליונים, היימן פוטר מהקמפיין לאחר שהטריד את כוכבת "דמדומים" ניקי ריד, ובכך הושעה מתפקידו. מה שנקרא – עלה לו.
 5. ארז טל ואורנה בנאי
  אמנם הנשיקה של לימור ושמעון, הדמויות האיקוניות מתוכנית הסאטירה ששודרה בתחילת שנות ה-2000, התרחשה לא מזמן, אבל אין ספק שהיא סימנה עברונו סגירת מעגל מתוקה. מאחורי הדמויות עומדים כמובן אורנה בנאי וארז טל, ובפתח השנה העברית החדשה, הגיעה לימור להתארח התוכנית מועדון לילה, אותה טל מנחה. היא ביקשה ממנו נשיקה קטנה בתמורה לדיבור צפוף עם הזמר עומר אדם, ואז זה קרה. תודו שגם אתם מתגעגעים אליהם.