דמיינו לעצמכם את הרגע בו פגשתם את אהבת חייכם, נסחפתם לתוך רומן מבטיח וכשכבר אתם בטוחים שזהו, זה האדם שלכם, מתגלה האמת הנוראית. הערב (חמישי אחרי החדשות, קשת 12) בתכנית "המתחזים" עם חיים אתגר, נחשף לתחקיר על המתחזה שגרם לנשים להתאהב ואז עקץ מהן את כל כספן. 

"הוא מאתר אישה שסובלת מקושי מסוים בחיים, פיזי או נפשי, אחת שמחפשת הרבה שנים אחר הגבר המושלם", אמר הבוקר אתגר בראיון ל"חדשות הבוקר", "יש לומר שהיא אינה צעירה ולרוב אחרי נישואים ראשונים. בשלב מסוים חלק מהנפגעות מתאגדות ומנהלות שיח ביניהן. אחת מהן ממש לא מוותרת ומגיעה לעימות יוצא דופן, פנים אל פנים עם האיש שחירב את חייה".

שיטת המיליונר חיים אתגר וקרן  (צילום: המתחזים, קשת12)
"אחת המתלוננות ממש לא מוותרת ומגיעה לעימות יוצא דופן" | צילום: המתחזים, קשת12

בקטע מתוך התכנית, אחת הנפגעות שיתפה ביום המטלטל בחייה, וסיפרה על מתלוננת אחרת שנפלה גם כן קורבן לעושק. מסתבר שזו העבירה כספים לחשבון הבנק שלה, שלטענת המתחזה הינו חשבון עסקי, אך כשבדקה מה עם הכספים גילתה שאלה נעלמו כלא היו.

"אחת הבנות מספרת בכאב ובבכי שהיא העבירה אליי 400 אלף שקלים", אמרה, "הן הועברו לחשבון הבנק שלי אבל יש שם רק חובות. היא מדברת בצורה אובדנית על החיים שלה". הערב, חיים מגיע לעימות יוצא דופן עם המתחזה, ומגלה שמדובר בסיפור שהוא וצוות "המתחזים" עובדים עליו כבר שנים.