חיים אתגר ורפי גינת סוגרים מרדף של 20 שנים אחרי המתחזה, שעקץ עשרות לקוחות וגנב מיליונים. "יש שתי אפשרויות לספר את הסיפור הזה", פתח אתגר את הדברים בחדשות הבוקר, "מה קורה אם אתה פוגש רואה חשבון, שמרשים אותך מאוד, וכמו שעושים עם יועצים פיננסיים, אתה נותן לו צ'קים, נותן לו את הכניסה לחשבון הבנק שלך, אתה נותן לו לסדר את העניינים, אבל אחרי תקופה, במקום שמצבן הכלכלי יוטב, לאט לאט אתה נכנס לתוך בור כלכלי, אתה נדרש לקחת הלוואות שמגיעות עד לשוק האפור ולפעמים גם למשכן את הבית שלך". 

המתחזים (צילום: מתוך המתחזים, קשת 12)
"מישהו זר ישן לידי" | צילום: מתוך המתחזים, קשת 12

למרות שהמתחזה הסדרתי כבר ריצה מאסר בעבר, הוא המשיך להוליך שולל אנשים בדרך הזו, ואף הצליח להונות את האחת שחשבה שמצאה את בן זוגה לחיים. "מה קורה אם את פוגשת אדם ואת חושבת שהוא אהוב ליבך" המשיך אתגר וסיפר על הזווית השנייה של הסיפור, "ואז יום אחד את מגלה שהוא לא מי שהוא אמר, הוא גם לא מה שהוא אמר, ולא רק זה, את מגלה שלפני 20 שנה האיש הזה הופיע בכלבוטק אצל רפי גינת על התחזויות, על נוכליות במהלך השנים. האיש הזה הוא עוקץ סדרתי".

בהמשך, אתגר מציג קטע מתוך "המתחזים" שתשודר הערב (אחרי החדשות, קשת 12), בו האישה שהתארסה למתחזה מספרת על הרגע שבו גילתה שהאדם שישן לצידה במיטה הוא לא האחד שהציג את עצמו בפניה. "היה לי לילה שלא עצמתי עין לדקה, אני לא יודעת מי זה הבן אדם הזה, מישהו זר ישן לידי. פחדתי מאוד. ראיתי אותו במצבי קיצון, ראיתי אותו כשהוא מתעצבן ופעם אחת שהוא הלך לקנות סכין כי הוא רצה לפגוע במישהו. אני ראיתי באיזה התקף הוא היה, אני פחדתי".