את הדמות שהוצגה הערב אתם עשויים לזכור - בת שבע לוי. היא אף פעם לא הייתה כמו שאר המתחזים, נהגה להתחזות לדוגמנית מאיטליה או לצעירה מתחזקת בשם אפרת. היא התקשרה לקורבנות שלה מתוך חדר במלון הדירות "רפאל" בירושלים שמומן ע"י רב תמים שגילה דרך "המתחזים" שנעקץ במיליוני שקלים.  לאחר החשיפה של חיים אתגר והצוות, הסתבר בפרק ששודר הערב (חמישי) שהם לא באמת הצליחו לעצור אותה. אבל הפעם המרדף בעקבותיה היה האחרון, והגיע לסופו מאחורי הסורגים.

לאחר שנתפסה לראשונה, לוי אמרה בדמעות לחיים: "אני הרוסה, אני הרוסה, אני עושה עם עצמי חשבון נפש. אני מקווה שלא תשדרו את זה". היא גם התחייבה לפצות את הקורבנות במידה והתחקיר ייגנז, "אני מכה על חטא אני יודעת שטעיתי, אני מכה על חטא. מה שעשיתי אני אנסה לשקם".

באוגוסט האחרון, לאחר שהפרק על לוי עלה לאוויר, חיים החליט לבדוק האם יש לה קורבן חדש בעקבות טלפון ממנה שעורר את חשדו. אותה שיחה הובילה את צוות "המתחזים" למקום בו הסתיים המרדף שלהם אחריה באותו זמן - מלון הדירות "רפאל". חיים פגש שם את הרב שנעקץ על ידה במיליוני שקלים, הוא סיפר לו שגם אחרי כל מה שהיא העבירה אותו, אחרי שידעה שנתפסה, היא ביקשה ממנו, מהקורבן שלה, להתחזות בעצמו בטענה שכך תוכל להחזיר לו מהר יותר את הכסף. בזמן שביקשה לגנוז את התחקיר והבטיחה שתפסיק להתחזות, לוי המשיכה במעשי הרמאות שלה.

המתחזה המפורסמת מכה שנית (צילום: מתוך "המתחזים", קשת12)
"המתחזים" | צילום: מתוך "המתחזים", קשת12

לוי איתרה אדם מסתורי ממעלה אדומים. היא ביקשה שיתקשר לבעל דירה אותה היא רוצה לשכור ויעביר בשמה כסף אותו היא מציגה כהלוואה. בהתאם לבקשתה, הכסף הועבר לבעל הדירה ולוי נכנסה לדירה. בעל הדירה סיפר שהיה לה נהג מונית צמוד שעשה לה שליחויות של כביסה ואוכל. לאחר יומיים בהם התגוררה בדירה, התחקיר על המתחזה שודר ובעל הדירה הבין שהסתבך עם נוכלת. הוא ביקש שתפנה את הבית אבל אז היא איימה עליו שתגיד לאשתו שהוא ניסה לקיים איתה יחסי מין. לבסוף לוי הוצאה מהדירה.

נתנאל משעלי, המוביל שלוי שכרה להובלת הדירה גילה לחיים היכן היא מסתתרת היום, הוא סיפק את הכתובת החדשה שלה בירושלים וגם קירב אותו צעד נוסף לאדם שסייע לה בחודשים האחרונים. לפי החשד של צוות "המתחזים", האדון שסייע ללוי נפל קורבן בכך שהעביר לה כספים ונעקץ. הפרטים שסופקו עליו הם שמדובר בגבר חרדי באיזור גיל 40 ועובד בתחום המזגנים.

עם המידע החדש חיים יצא בעקבות משה, הוא ניסה להבין האם הוא שיתף פעולה עם לוי או שנפל קורבן למתחזה. צוות "המתחזים" הצליח להגיע אליו, בשיחה איתו הסתבר שהוא קיבל טלפון מבחורה שהציגה את עצמה בשם אפרת שחיפשה מזגן עבור אמה. לאחר שידור התחקיר ואחרי שהקורבנות התעמתו עם לוי, היא החליטה ליצור קשר עם משה מתקין המזגנים. "אפרת" בכתה וסיפרה לו שבגלל שהיא התחזקה בעלה לא נתן לה כסף ועשה לה צרות בבית.

המתחזה המפורסמת מכה שנית (צילום: מתוך "המתחזים", קשת12)
"המתחזים" | צילום: מתוך "המתחזים", קשת12

משה התרגש מסיפורה האישי של אפרת ונרתם לעזרתה, הוא לא ידע שמדובר בבת שבע לוי. כמובן שלא יכל לדמיין שבאותו זמן היא אמרה לחיים שהיא מכה על חטא וסובלת. "היא ממש שידרה לי שהיא חייבת את העזרה שלי, שזה עניין של חיים ומוות. היא אמרה שאפילו אין לה כסף לקנות בגדים לילדים שלה, שהבת הקטנה שלה הולכת עם נעליים קרועות ברחוב ואיך היא תסתובב ככה. היא נגעה בנקודות הכי רגישות של כל אבא. התחושה היא מדהימה, בסוף אתה מרגיש שאתה מציל בן אדם שאין מי שיעזור לו, שיש לו ילדים. זכיתי לעזור למי שצריך", כך סיפר משה לחיים.

לאחר שהבין שנעקץ משה התעמת עם לוי. "יש לי ילדים קטנים, זה האוכל שלהם שאני מוציא להם מהפה כי חשבתי שאת מסכנה". לוי הבינה שנתפסה על חם לאחר שעקצה את משה ב-18 אלף שקלים. רגע לפני שהלך להתלונן עליה במשטרה, היא נקטה בצעד שאף מתחזה לא העז לעשות לפניה. לוי החליטה להקדים את הקורבן שלה והזעיקה בעצמה את המשטרה.

המתחזה המפורסמת מכה שנית (צילום: מתוך "המתחזים", קשת12)
"המתחזים" | צילום: מתוך "המתחזים", קשת12

בתחנת המשטרה ביקשה לברר אם משה התלונן נגדה. בנוסף לוי ניסתה להציג לסיפור אחר וטענה שהוא זה שניסה לגנוב ממנה כסף. הפעם אף אחד כבר לא האמין לה. לוי בזבזה עשרות אלפי שקלים בחודש ולפני שבועיים הורשעה במסגרת הסדר טיעון בעברות של קבלת דבר במרמה וסחיטה באיומים. בימים אלה היא ממתינה לגזר דינה. גם אם הקורבנות שלה עדיין לא זכו לראות בחזרה את כספם, עכשיו הם לפחות יודעים שמעשי התחזות שנמשכו למעלה מעשור הגיעו כעת אל סופם.