ברשתות החברתיות המתחזה הנדיב מבטיח לעזור, לתרום ולהתנדב עבור אלה הזקוקים לו ביותר. הוא מחזיק בעשרות פרופילים פיקטיביים, דרכם יוצר קשר עם קבוצות מוחלשות ובעיקר עם אימהות חד הוריות. הוא מבטיח לסייע להן כלכלית, בין אם בהגדלת הקצבה או בקניית פריטים במחיר מסובסד לילדים – מה שבטוח, תמיד יש לו את מה שצריך. הערב (אחרי החדשות, קשת 12) ישודר תחקיר "המתחזים" על האיש שבמבט ראשון נראה כמו מלאך על פני אדמה, אך לאחר שמשיג את מבוקשו הופך את חיי הקורבנות לגיהינום.

אחת מהן היא מירב חג'ג', לה הבטיח המתחזה לסייע כלכלית. הוא החל במסע השמצות וקריאות גנאי כנגדה, מסע שנמשך במשך חודשיים שלמים. "מפה זה כבר התחיל להיות מלוכלך", מספרת חג'ג' בקטע מתוך התכנית, "הוא פשוט לא הפסיק לקלל – 'שרמוטה, זונה, מי את חושבת את עצמך?'".

אפשר היה לצפות שהנוכל יעצור שם, אך מההודעות הפרטיות הוא עבר לרשתות החברתיות, ושם כאמור יש לו עשרות דמויות פיקטיביות שתומכות בשקרים שהוא מפרסם. "לא נעים לי לספר", מודה חג'ג' בשיחה עם אתגר, "הוא מפרסם תמונה שלי, שעליה כתוב מירב חג'ג' הזונה של לוד, מקבלת סקס תמורת סיגריות. התחילו להיכנס אליי שיחות, הודעות ותמונות. זו הייתה השפלה ברמות".