אנחנו לא בדיוק מאמינים שהגענו לרגע הזה, אבל הנה זה קורה. פרק סיום העונה של ביום שהאדמה רעדה כבר מאחורינו, ועכשיו רק נשאר לחבר את חלקי הפאזל האחרונים. נוח נחטף ליקום המקביל, חוה סוף סוף חפפה וליואל נקרע הלב. רגע לפני שאנחנו בורחים אחרי נוח ליקום המקביל, גיל גולן משובר מסך מסכם לנו את העונה.

>> רוצים לקרוא עוד? היכנסו עכשיו לאתר של ביום שהאדמה רעדה

אז מה היה לנו פה בעצם? תשע שנים אחורה, דרייפוס שלח שלושה אנשים לגלישה בין ממדים בפרויקט שנקרא זאוס. כך קרה שסולימני, אדם ומי שנראה כמו הפתולוג שלנו, נשלחו מהיקום עם הפילטר הכחול היישר אל היקום החום. שמונה שנים אחרי, פרויקט אוקאם יצא לדרך. כשהמטרה שלו: להביא את האחד שיכול לשלוט בזמן ובמרחב. משמע, נוח. 

הפרויקט כלל בתוכו חמישה אנשים: יואל, ניקו, אביגיל, גבי ואירנה, וכמו ששמנו לב רק חלק מהם נשארו בחיים, ולכן הפרויקט נכשל. אממה, פרופ' בניטה, שבבעלותה מכון מחקר לילדים עם יכולות נוירולוגיות, שכנעה את דרייפוס לפתוח את הפורטל בין העולמות פעם אחת נוספת, כדי להשלים את המשימה.

אביגיל שכנעה את נוח לעבור איתה ליקום המקביל, בתירוץ מאוד מושך - אמא שלו מחכה לו אי שם מעבר לקשת, ונוח אחז בידה וצעד אל עבר הלא נודע. יחד עם אדם, השלושה גלשו להם בזמן, וכך יואל נשאר לו לגמרי לבד על רצפת בית החולים. עדיין מבולבלים? צפו בכל הריקאפים של גיל גולן.