עוד מהאודישן הראשון של ליה שקד, ראינו שהאינטראקציה בינה לבין צמד המנחים רותם סלע ואסי עזר – הולכת להיות מעניינת. רגע לפני הדו קרב שלה ושל יוטל גז ב"הכוכב הבא" (שבת אחרי החדשות בקשת 12), השניים ישבו לשיחה צפופה אצל אסי ורותם, יחד עם שני המנטורים שלהם סטטיק ובן אל, ובמהלכה, ליה גילתה לכולם פרט מאוד מפתיע אודות העבר אסי עזר.

"אבא שלי סיפר לי שפעם נבחנת לתפקיד טרזן", אמר ליה לאסי המופתע, שמיד מיהר להכחיש – "בחיים לא נבחנתי לטרזן. איפה זה היה? עכשיו תתקשרי לאבא שלך, ואת גם תתנצלי אחרי זה", אמר אסי בביטחון. 

זה הפרט המפתיע שליה חשפה על אסי עזר (צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12)
"אנ-ני". כבר מהאודישן ידענו שיהיה מעניין עם ליה בשילוב אסי ורותם | צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12

>> חולמים להיות בקהל בגמר הכוכב הבא? הירשמו

>> כל הביצועים הבולטים מהאודישנים ומהנבחרת של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

ליה התקשרה מיד לאביה חזי, ונתנה לאסי לדבר איתו. "חזי, מדבר אסי, נעים מאוד. אני אומר נעים מאוד כי אני ואתה מעולם לא נפגשנו", קבע המנחה בתחילת השיחה. אבל זה לא הפריע לאבא של ליה שניסה להזכיר לו כי הם נפגשו לפני המון שנים. "לא חזי, אתה סיפרת לבת שלך והתבלבלת, זה לא הייתי אני", המשיך אסי את קו ההכחשות. _OBJ

רותם, שהבינה מה צריך לשאול כדי לדעת מי צודק, מיד התערבה בשיחה ושאלה את אביה של ליה: "מי בסוף היה טרזן"?, וחזי ענה – "גיא אריאלי". אסי, שבאותו רגע נפל לו האסימון, אמר – "שיט, יש לי זיכרון של זה". כל כך היינו רוצים להיות זבוב על הקיר באודישן הזה. יש מצב שמישהו משיג לנו את הקלטת?