אחרי שכבשו לנו את הלב במשך עונה שלמה, הערב (ראשון אחרי החדשות, קשת 12), הכוכבים חוזרים למגרש הביתי שלהם באירוע התרמה חגיגי של "הכוכב הבא" וארגון לתת, ושם, מחכה להם הפתעה ענקית. על הבמה יעלו תמיר גרינברג, ואלרי חמאתי, מתן לוי, שי המבר, דורין הירבי, סהר טויטו, תמר עזרן ואנאל משה - והם ממש לא ישירו שם לבד. 

בערב מיוחד אותו ינחו חיים אתגר ואילנית לוי, הזמרים הגדולים בארץ יפתיעו את כוכבי העונה במתכונת "דואט בהפתעה", ומי אלו היו? תשאלו את ואלרי שעדיין מחברת רמזים. הזמרת שהגיעה למקום השני בגמר המיליון, מנסה לפענח מי יהיה הפרטנר שלה לביצוע בעזרת חפצים שקיבלה, וקל זה ממש לא היה. 

הרמז הראשון שקיבלה היה מגש כסף, והשם שעלה לה לראש היה של זמרת שהיא אוהבת במיוחד - מירי מסיקה. "היא מגישת שירים מדהימה, היא אהבת חיי והלוואי שזאת תהיה היא", אמרה בהתלהבות. הרמז השני היה משאף וואלרי חשבה שמדובר בזמרת שמכירה אותה מקרוב ושפטה אותה לאורך העונה. "שירי מימון? נשימה נשימה?", סיפקה ניחוש נוסף וניסתה לזהות את מין המבצע. "לדעתי זאת תהיה בת – אלה הניחושים שלי". 

הרמזים של ואלרי חמאתי - מגש (צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12)
מירי זאת את? | צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12

עדן אלנה ודודו אהרון שהגיעו לעזרת חבר, ניסו יחד עם אילנית לפענח את זהות המבצע והתקשו לא פחות ממנה. "אני פורשת, כל אחד יותר מסובך מהשני" , אמרה עדן. דווקא המנחה שלא הסכימה לוותר, הלכה לכיוון מפתיע במיוחד וטענה שמדובר בליאור נרקיס. "הוא קופץ המון על הבמה, אולי אחרי זה הוא צריך ונטולין". דודו חיזק אותה ואמר: "הופעתי איתו ואני הייתי צריך משאף". אז מי המבצע/ת הסודי/ת? נשארנו מבולבלים לגמרי. 

הרמזים של ואלרי חמאתי - משאף (צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12)
נתפס לנו הצד רק מלחשוב על הקפיצות | צילום: מתוך "הכוכב הבא", קשת 12