בקרב השיאנים שנמשך אתמול (שני), יוטל גז הרים שוב את המסך ב"הכוכב הבא" (חמישי אחרי החדשות, קשת 12) עם שישה כחולים מעוררי קנאה מהשופטים. "יש לו את הדבר הזה שנקרא אטיטיוד", אמרה עליו השופטת קרן פלס בעת הביצוע המרגש, "נתת שואו", הוסיפה השופטת שירי מימון.

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

עם זאת, למרות שיוטל העיף את המסך עם ביצוע משגע שבסופו פרץ בבכי אותנטי ונוגע - הוא לא נכנס לנבחרת באופן אוטומטי. העונה, מתמודדים אשר קיבלו שישה כחולים, יכולים להיכנס ישירות אל הנבחרת אם השופטים יחליטו בכך, ובמקרה של יוטל, השופטים החליטו להעביר אותו לשלב ההתלבטות, שבסופו הכריזו כי הוא כן יכנס לנבחרת המיוחלת.

יוטל המרוגש, התארח אתמול ב"חי בלילה", וסיפר על התחושות שהגיעו בעקבות הביצוע האמוציונלי ובעיקר מדוע הוא פרץ בבכי. "שרתי שיר שאני נורא מחובר אליו ובמעמד כזה, כששופטים אותי ואני מרגיש נורא חשוף – זה מעלה את הסך של הרגש. כשקלטתי שקיבלתי שישה כחולים שוב והמסך עלה – זה נורא ריגש אותי".

>> חולמים להיות בקהל בגמר הכוכב הבא? הירשמו

החיבור העוצמתי של יוטל למוזיקה, התחיל ברגע שנולד - ונלחם על חייו. מסתבר, כי אמו ילדה אותו הרבה לפני הזמן המיועד והמתמודד המוכשר מוגדר כנס רפואי. "נולדתי אחרי חמישה חודשים במשקל 600 גרם. הרופאים אמרו שאין סיכוי להציל אותי ושעדיף לנתק אותי מהאינקובטור".

יוטל גז (צילום: באדיבות המצולם, חי בלילה)
"אבא האמין שמוזיקה מרפאת אז הוא הכניס לאינקובטור מוזיקה של רבנים" | צילום: באדיבות המצולם, חי בלילה

למרבה המזל, הוריו של יוטל לא הסכימו להיכנע ונלחמו על חייו של בנם – בעזרת המוזיקה. "אבא של מאמין שמוזיקה מרפאת. אז הוא הכניס לאינקובטור מוזיקה של רבנים, למרות שהיה אסור", שיתף על הרגעים הקריטיים בחייו, "וברוך השם אני פה".