כשהגמר הגדול של "הכוכב הבא" נמצא במרחק נגיעה, התחרות ממשיכה בשיא הכוח בדו קרב קשוח וגורלי במיוחד. רגע לפני שדורין הירבי וואלרי חמאתי יעלו להתחרות זו בזו (הערב, שלישי אחרי החדשות בקשת 12), השתיים התיישבו לשיחה צפופה עם רותם סלע ואסי עזר, התבקשו לראיין האחת את השנייה - וחשפו פרטים מפתיעים ומרגשים במיוחד.

ואלרי נשאלה על ידי דורין מה הרגע הכי מרגש שהיה לה בחיים, וענתה: "הופעתי בירושלים מול קהל של יהודים וערבים מאוד דתיים ושרתי בערבית. בסוף ההופעה, ניגשו אליי מלא יהודים דתיים שאמרו לי משפט שאני לא אשכח - 'לפני ששרת בערבית התייחסנו לשפה כשפת האויב, ועכשיו היא נשמעת הכי יפה שיש', זה אחד הדברים הכי מרגשים שהיו לי, אני זוכרת שבכיתי".

מיד אחרי הגיע תורה של ואלרי, שביקשה מדורין לספר על עצמה משהו שלא סיפרה עד עכשיו - ולתשובה הזו בהחלט לא ציפינו. "הייתי מועמדת די קרובה להיות יסמין בסרט הלייב אקשן של אלאדין", חשפה הירבי והותירה את אסי, רותם וגם אותנו בשוק, "חיפשו מישהי ממוצא מזרחי, אז נבחנתי בארץ וגם הטיסו אותי לחו"ל ושם עשיתי אודישן מול גאי ר'יצי. היה לי ממש מצ'ינג עם אלאדין - אבל בסוף לא קיבלתי את התפקיד, נעמי סקוט נבחרה והיא בכלל הודית".

View this post on Instagram

A post shared by Naomi Scott (@naomigscott)

אז איך היה לה באודישן מול בעלה לשעבר של המלכה האם - מדונה? מסתבר שריצ'י בכבודו ובעצמו לומד קבלה ואפילו השוויץ בעברית שלו מול אמא של דורין כשאמר לה כמה הבת שלו מוכשרת. בינינו? ההפסד של גאי - הרווח כולו שלנו.