האודישנים נגמרו סופית, קרב השיאנים מאחורינו והשופטים הרכיבו את נבחרת החלומות. לאירוע הנוצץ של פתיחת שלב הדו קרב שיתקיים הערב (אחרי החדשות, קשת 12), הגיעו ההורים של קרן פלס להופעת בכורה טלוויזיונית מרגשת וסוערת במיוחד. את מה שהזמרת שמרה לעצמה, הוריה שיתפו באהבה ונהרות של סודות זרמו באולפן. רותם סלע הצהירה "יש לנו תחמושת פה", ואין ספק שמדובר בסיפור מעניין.

מרים ודורון פלס הם לא רק ההורים של קרן, אלא מהערב גם אנשי הסוד של אסי עזר ורותם סלע כשבחרו לחשוף בפניהם את מי מהשופטים הם אוהבים במיוחד ועל מי יש להם, איך לומר בעדינות, ביקורת קטנה. האווירה התחילה להתחמם כשאסי זרק בנונשלנטיות "לא נגיד מי זה היה אבל אנחנו שמענו שקרן שלחה לאחד מכם דיסק עם שירים שלה, והוא אמר לה 'תמשיכי לנסות'". רותם הוסיפה בחריפות "הוא אפילו לא היה מוכן להאזין לזה".

לא היה אחד מהיושבים באולפן שלא הבין מיד שהאשמה מופנית ללא אחר מאשר אסף אמדורסקי. רותם מיד הסתכלה לכיוונו ואמרה "אתה הסתבכת אתנו", אבל נראה שמי שהוא הסתבך איתה באמת זו קרן פלס. כדי ליישור את ההדורים ולסיים את החשיפה המפתיעה בחיוך, אמדורסקי יצא בהצהרה המרגשת "אני מבטיח להאזין לקלטת עוד השבוע". אנחנו עוקבים ומחכים לראות שזה באמת קורה.