היא פתחה את העונה של "הכוכב הבא", ומיד סומנה כהבטחה גדולה ואפילו הייתה ההימור של אמדורסקי. אבל בתלת קרב גורלי אחד, מול שי המבר ותמיר גרינברג, היא סיימה את דרכה בתחרות - רגע לפי גמר המיליון הנכסף של "הכוכב הבא". הכרנו את דורין הירבי, כשהגיעה עם הלהיט של אלטון ג'ון  "GoodBye Yellow Brick Road", ומאז ביצוע אחר ביצוע היא שבתה את ליבנו. המתמודדת שמקרינה גלאם זוהר ונוצץ סיפרה ל"שישי בבוקר" עם גלית ויואב, על התחושות שלאחר ההדחה ועל הדרך שעשתה בתוכנית.

הייתי בטוחה שתהיי בגמר, איך קיבלת את ההדחה?
"בעונה הזאת יש כל כך הרבה מוכשרים, אז אני מרגישה טוב עם זה. קשה לקחת ארבעה שהם הטופ של הטופ, אבל בסופו של דבר צריך לבחור וזה לא מרגיש כאילו שאני פחות".

דורין הירבי – Yellow (צילום: מתוך הכוכב הבא, קשת12)
"את יכולה להגיע הכי רחוק שאפשר" | צילום: מתוך הכוכב הבא, קשת12

 שאלת את עצמך 'אולי הייתי עושה אחרת'? הרי את מגיעה מעולם הבלדות, ולפתע בחרת שיר של ריהאנה
"כן, ישר אחרי ההדחה חשבתי איך הייתי יכולה לשפר. אני מאוד פייטרית ותחרותית ורציתי להגיע לגמר - אז זה היה מאכזב. חשבתי מה יכולתי לעשות טוב יותר וזו הייתה מחשבה שגויה כי רציתי להראות את כל הצדדים שלי, אם לא עכשיו אז מתי? אני מאוד גאה על הדרך שעשיתי".

 >> כל הביצועים הבולטים מהאודישנים ומהנבחרת של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

בתחילת התוכנית אמרת שאת נורא מפחדת מהעולם הזה
"נכון, אבל זהו אני כבר לא מפחדת. אני מקבלת מלא אהבה מהקהל בבית ומרגישה שקיבלתי את האישור, זה נורא מרגש אותי. עכשיו אני מוכנה להוציא את השירים שלי החוצה וזה יקרה, אני ממש מרגישה את זה".

אז מה נקסט?
"כל הזמן שואלים אותי מה היעד? נראה לי שאני כבר בו - אני באיזה דרך סלולה כזאת".

בימים אלו, דורין שמה את החששות שהגיעה איתן לתכנית מאחור, ודוהרת קדימה עם סל מלא בכלים, וודג' מהסרטים וכישרון מופלא לעבר העשייה. בנינו? אנחנו כבר ממתינים בקוצר רוח לשמוע את השירים שלה.