ליה שקד ומירה סמנדוייב, מתמודדות "הכוכב הבא", סוללות את דרכן בתחרות כשהן מפגינות עוצמה ובגרות בכל פעם מחדש. אחרי לא מעט ביצועים מעולים שצברו לרזומה, וחודש לפני הגמר, הן התארחו בגלית ואילנית וסיפרו על התהליך בתחרות ועל החשיפה הפתאומית - אליה הן לא רגילות.

הדואט שלהן לשיר "מהמרחקים" הביא ללא מעט ביקורות חלוקות בעקבות הרגע בו הכל התפרץ והן החלו לבכות. עכשיו הן הסבירו מה גרם לדמעות לרדת ללא הפסקה: "באופן ספונטני התחלנו לדבר, סיפרנו אחת לשנייה דברים שעברנו בחיים", שיתפה מירה, וליה הוסיפה "לא בכינו בגלל הלחץ. לקחנו את השיר למקום האישי שלנו אז דברים התפרצו לאט, לאט".

כשנשאלו על התגובות שהן מקבלות ברחוב וההתמודדות עם החשיפה, מירה שיתפה על התחושות והחששות שהיא נושאת עמה "זה משהו מפחיד מאוד. הפחד היה שלא יאהבו. מבחינתי לשיר זה הנפש שלי, אני הכי ערומה שיש. אם אנשים לא יאהבו את זה - זה פוגע".

ליה שהגיעה לתחרות בגיל צעיר מאוד, סיפרה על ההתמודדות המורכבת שמתלווה לכך: "עברתי חרם מאוד קשה, היו מרביצים לי, מקללים אותי, יורקים עליי ועושים הפגנות כדי שאעזוב, קיבלתי תגובות לא מפרגנות מהבית הספר ועם השנים פיתחתי עור של פיל". בשל כך, ליה נמנעה מלהופיע בטקסים ובעצם לעשות את מה שהיא הכי אוהבת: "אני זוכרת שכל הזמן היו צוחקים עלי, כשבסף הכל רציתי לבוא ולשיר בטקסי בית הספר, אז לא הייתי עולה".