את תמר עזרן הכרנו כשהגיעה עם ההלהיט של דמי לובאטו  "Anyone", אותו ביצעה בצורה אינטלגנטית ומרשימה, והתקשנו להאמין שהיא רק בת 16. תמר, התחילה את המסע שלה ב"הכוכב הבא" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) עם פול האוס של כחולים, אינספור מחמאות מהשופטים ומאז המשיכה לרגש אותנו ביצוע אחר ביצוע. אבל בדו קרב גורלי אחד מול תמיר גרינברג, היא סיימה את דרכה בתחרות רגע לפני גמר המיליון. המתמודדת ששבתה את ליבה של נינט טייב, סיפרה היום (ראשון) ב"חדשות הבוקר" על הדרך שעברה ועל החלום הבא.

כשהודחת רגע מהגמר, הייתה צביטה בלב?
"זאת הייתה חוויה אדירה, וזה לא סוף העולם. אני עובדת קשה, כותבת ומלחינה בלי הפסקה וזה לא סוף של שום דבר. לגבי החברים שלי בתוכנית, אני מאוד גאה בהם ובאמת שכל התהליך הזה שעברנו גרם לי להתחבר אליהם בדרך כל כך עמוקה".

איזה רגע את לוקחת מהתוכנית?
"אני לוקחת את הביצוע של 'אם זאת אהבה', למרות שהתגובות לא היו מאה אחוז מצד השופטים. אני לוקחת את זה כלקח, שאני לא חייבת להתייחס למה שכולם אומרים, כי בסך הכל הרגשתי את השיר ברמה עמוקה מאוד והתחברתי לביצוע הזה".

תמר עזרן - "אם זאת אהבה" (צילום: הכוכב הבא, קשת 12)
מה השופטים חשבו על הביצוע של תמר? | צילום: הכוכב הבא, קשת 12

ולמי מהשופטים התחברת במיוחד?
"כששמעתי שנינט הולכת להיות בעונה הזאת מאוד התרגשתי. היא רוקיסטית ובדיוק בסגנון שלי – היא מזכירה לי אותי. אני אוהבת אותה ברמות, היא מדהימה בעיניי".

בשיחה השתתף היישר מהבידוד גם יואב צפיר, הבמאי המיתולוגי של "הכוכב הבא" לדורותיו, שאת הגמר הגדול בעוד שלושה ימים בדיוק (רביעי) - הוא יביים בפעם הראשונה מהבית. "תמר הודחה בדיוק בשלב שרביב כנר הודח", אמר צפיר למודחת הטרייה, "וכולנו יודעים איזו שנה הייתה לו".

אז מה החלום הבא?
"החלום הגדול זה להופיע על הבמות הגדולות בעולם. אבל אני אתחיל מקטן, מסינגל, ואתקדם לאלבומים".