אם עד היום בן אל תבורי הצליח להתחמק מסאגת המתיחות של אסי עזר ורותם סלע, עכשיו גם הוא נמצא על הכוונת. בפרק הקרוב של "הכוכב הבא" (הערב אחרי החדשות, קשת 12) אסי שם יד על קופסת התכשיטים היוקרתית של השופט, וכמו שאנחנו מכירים את בן אל, תסמכו עליו שיש לו שם עולם ומלואו. "מהבוקר היא אצלי והוא לא יודע", צחק אסי כשהראה לקולגה את האוצר שמצא: "כל המיליון שקל של העונה זה פה חבר'ה".

בינתיים, על הבמה, בן אל פגש יחד עם השופטים במתמודדים, טופז ודולב, שהגיעו לאודישן זוגי וגרובי במיוחד. הוא ממש לא חשד שבזמן ששירי וסטטיק מדסקסים על מהות המילה חמד, צמד המנחים של התכנית מתקשטים ומצטלמים להם עם כל הטוב שיש לאקססוריז שלו להציע.

מתי הוא כן חשד? כשרותם פנתה אליו דרך האוזנייה, והקפיצה לו את הלב. "בן אל, נשמה, אני לא רוצה להלחיץ אותך, אבל הבאת איזו קופסת תכשיטים איתך?". בנקודה הזאת בן אל נדרך, והתשובה החיובית שלו הרימה למתיחה: "כפרה עליך, הסטייליסט שלך לא מוצא אותה", אמרה לו רותם ובן אל הבהיר מיד: "אני לא מאמין לך, אני רוצה לרדת".

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא" מחכים לכם באפל מיוזיק, ספוטיפיי ודיזר

לא עברה שנייה, ורותם ביקשה ממנו להסתכל בוואטסאפ, לשם שלחו המנחים את התמונה המקושטת. "בא לי לקלל אתכם", הוא אמר באנחת רווחה, "חם לי, את רואה איך אני מזיע? אני מזיע אלוהים". לא יודעים מה איתכם, אבל גם אנחנו נשמנו לרווחה כשהסוף הטוב הזה הגיע.