אלה לביא, מתמודדת "הכוכב הבא" שהרימה את המסך עם ביצוע היסטרי ללהיט של ביונסה "Crazy In Love" והציגה יכולות ווקאליות מטורפות, התארחה ב"שישי בבוקר" וחשפה את הסיבה שבעקבותיה אמה, השחקנית אוולין הגואל - לא הגיעה לאודישן שלה. "מאוד רציתי שהיא תבוא", שיתפה הזמרת הצעירה, "היא לא הגיעה בגלל שלא רציתי לאכזב אותה – לא ידעתי אם אני אעבור או לא, כי אני שונה".

ולמרות זאת, היא עברה בגדול עם חמישה כחולים מהשופטים, למעט איתי לוי, שלא העביר אותה בטענה שלא התפוצצה מספיק על השיר. "אני אראה לו אחרת", אמרה לביא. "יש סיבה למה הוא יושב במקום שהוא יושב בו ויש סיבה למה אני באתי לתכנית. אני נהנית מביקורת – זה מחייה אותי ואני עפה על זה".

אלה, שניסתה את מזלה מעבר לים, נדרשה לחזור ארצה בשל מגפת הקורונה, דבר שהקשה עליה אך בסופו של דבר גם הביא אותה להירשם לאודישנים: "חזרתי מניו יורק והרגשתי שאני פשוט נבלעת, שאין לי במה ומקום", היא חשפה. "גרמתי לזה לקרות – ואני מאוד גאה להיות בעונה המטורפת הזאת". 

"כמוזיקאי אני מחלק את הזמרים לשני קטגוריות – מתחזים וזמרים", אמר היוצר והמוזיקאי ננסי ברנדס שהתארח גם כן באולפן, ופנה לאלה: "ואת זמרת". מסתבר כי בעבר אלה הופיעה אצל ננסי בהופעותיו, אלא שהוא התקשה להיזכר מתי בדיוק. מה שבטוח, כעת יהיה לו מאוד קשה לשכוח.