שי המבר, ואלרי חמאתי, מתן לוי ותמיר גרינברג, הגיעו לערב הכי חשוב שלהם. ממש עכשיו בשידור חי (קשת 12) הם על הבמה הגדולה של גמר המיליון בזאפה LIVE פארק ראשון לציון, וזה הרגע שלכם להיכנס לתמונה ולעזור להם לנצח. רוצים לקחת חלק בבחירת הזוכה של "הכוכב הבא"? כל מה שאתם צריכים לעשות זה להוריד את אפליקציית mako, כדי שתוכלו להשתתף בהצבעה. ההצבעה בכפוף לתקנון.

>>  הצבעת הגמר נפתחה, לחצו כאן והצביעו לזוכה שלכם

איך מצביעים? היכנסו לאפליקציית mako, לחצו על הצבעת הגמר ואשרו את התקנון. מכאן, חכו לתחילת הדו קרבים של אירוע הגמר ושימו לב שלפני כל ביצוע תדרשו לבצע צ'ק אין על מנת שתוכלו להצביע במהלך השיר. ברגע שאחד מהפיינליסטים יתחיל לשיר יופיע חץ בצבע כחול וחץ בצבע אדום. במידה ותרצו להעביר את המתמודד, החליקו את החץ הכחול שמאלה. מנגד, אם לא תרצו להעביר את המתמודד, החליקו את החץ האדום ימינה. שימו לב - אם ביצעתם צ'ק אין אבל לא הצבעתם, הקול שלכם ייחשב כלא עובר. כך תוכלו להצביע במשך ארבעת הביצועים הראשונים.

לאחר שני הדו קרבים, תוכלו לנסות ולהציל מבין שני המפסידים את המתמודד המועדף עליכם. איך? פשוט מאוד, עם פתיחת ההצבעה על המסך לחצו על שמו של המתמודד אותו תרצו להעביר. ההצבעה האחרונה של הערב, הצבעת הגמר, תתקיים רק לאחר שלושת הביצועים של הפיינליסטים. גם כאן, יופיעו על הצג שמותיהם של שלושת המתמודדים הסופיים, וכדי לבחור את הזוכה של העונה עבורכם, לחצו על שמו וחכו לתוצאות הסופיות.

>> הורדת אפליקציית mako למשתמשי IOS

<< הורדת אפליקציית mako למשתמשי אנדרואיד

כניסה להצבעה דרך האפליקציה

צ'ק אין (כפתור כניסה) לפני ההצבעה

 הצבעת דו-קרבים

 

 ההצבעה בתוכנית בכפוף לתקנון.