בין האתגרים של אסי ורותם לוויכוחים בשולחן השופטים של ה"כוכב הבא לאירוויזיון 2020", אי אפשר להתעלם מכמות הכישרונות החדשים שהגיעו אלינו למסך. רגע לפני שנגלה מי עוד הצליח להרים את המסך (מוצ"ש ב-21:15, קשת 12), חזרנו אחורה אל הרגעים הכי מסקרנים, שאם אתה חיים, נושמים ושרים את התחרות האירופאית אין מצב שפספסתם. למקרה שכן, אנחנו כאן כדי לעזור. תודו לנו אחר כך.

מה היה לנו השבוע?

1. יובל בידר פרץ ואסף הרץ בדרך לטבעת?

המתמודדת שמדגמנת זוגיות פוטוגנית עם השחקן אסף הרץ, פרצה את המחסומים של מאחורי הקלעים ויצאה אל האור. יובל בידר פרץ בראיון על הסייב הראשון שקיבלה משני המנחים, למרות שההצלה האמיתית בחייה הגיעה בכלל מתחום המשחק. אז מי האקס המפורסם שלה? אתם כנראה מכירים אותו היטב.

יובל בידר פרץ (צילום: עמר אלכס בידר פרץ | צילום פרטי)
"אם יש סיכוי לטבעת? תשאלו את אסף". יובל בידר פרץ ואסף הרץ | צילום: עמר אלכס בידר פרץ | צילום פרטי

>>אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

2. עדיין בסטייל: סטטיק ובן אל בלבוש קז'ואל

אי אפשר שלא לשים לב לסטייל המתוקתק של השופטים סטטיק ובן אל תבורי. בין אם היו אלה כנפי המלאך הוורודות של בן אל בעונה הקודמת או האאוטפיטים הצבועניים של סטטיק בעונה הנוכחית, מה שבטוח הוא שתלבושות פשוטות לא מתחברות לצמד בטבעיות. זו בדיוק הסיבה שאסי עזר ורותם סלע בחרו לאתגר אותם עם משימה מיוחדת - להתלבש באופן רגיל כאחד האדם. ככה זה נראה. 

3. השינוי של שגיא טרבלסי

הוא אמנם לא הצליח להרים את המסך של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, אבל מהרגע ששמענו את הקול שלו הבנו ששגיא טרבלסי מוכר לנו מאיפשהו. אז פשפשנו בארכיון וגילינו את התשובה. מסתבר, שהמוזיקאי בן ה-30 הגיע להיבחן לעונה השישית של כוכב נולד, ומאז השיל מעצמו כמה קילוגרמים, או ליתר דיוק 52. פייר, מהפך מטורף.

שגיא טרבלסי (צילום: מתוך: כוכב נולד 6/הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 | קשת)
שגיא טרבלסי - לפני ואחרי. | צילום: מתוך: כוכב נולד 6/הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 | קשת

4. הסכסוך בין סטטיק לאור אדי

השבוע הכרנו גם את אור אדי, שהשתייכה בעבר לצמד קייט ואור והרימה את המסך בקלילות. קייט, הצלע השנייה, נבחנה גם כן לפניה, אבל לא הצליחה להעפיל לשלב הבא. השופטים הרעיפו מחמאות על אור, ביניהם כמובן גם סטטיק, ולכן הופתענו לגלות על עבר טעון ביותר בינו לבין המתמודדת. לטענתה, סטטיק התעלם ממנה במופגן במסיבת יום הולדת מתוקשרת אי שם בסוף 2017, מה שגרם לה להגיב בפוסט נוקב באינסטגרם. מה בדיוק קרה שם? הנה הסיפור.

אור אדי וסטטיק (צילום: קשת 12; החדשות 12; עידו קרני)
העבר הטעון של סטטיק ואור אדי | צילום: קשת 12; החדשות 12; עידו קרני

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

5. ינון חג'ג' מגיע למבחן המסך

אחד המתמודדים הבולטים שהגיע השבוע לאודישנים ועבר בגדול, הוא לא אחר מאשר ינון חג'ג'. למקרה ששם המשפחה שלו מצלצל לכם באופן מוכר באוזן, זה ממש לא סתם. מסתבר שינון הוא בנו של צחי חג'ג', אחד מהבעלים של קבוצת הנדל"ן המוכרת והמצליחה בישראל. עכשיו, הגיע הזמן להכיר גם את דור ההמשך, שינסה את מזלו בדרך לבמה הגדולה בעולם. שיהיה בהצלחה לכולם.