עריכת וידאו: נעמה דעוס

כבר עונה שנייה ששירי מימון תופסת מקום של כבוד בשולחן השופטים של הכוכב הבא לאירוויזיון, ושותפה לבחירת הנציג הישראלי על הבמה הגדולה בעולם. מהרגע הראשון אפשר היה לזהות את הדינמיקה המשעשעת של צמד המנחים אסי עזר ורותם סלע עם השופטת החדשה, ומהר מאוד השלישייה הזאת סיפקה לנו לא מעט מתיחות ועקיצות שגרמו לנו לחשוד שיש פה עניין לא פתור.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

התעלומה נפתרה די מהר כשרותם חשפה שהיא מכירה את שירי עוד מימי התיכון, כשהשופטת הייתה שייכת לחבורת הבנות "המקובלות" בבית הספר, אלה שלפי רותם, היו פוחדים מהן. "בכיתה י' התחלתי לדגמן", שחזרה, "ויום אחד הגעתי לכיכר בקריות שבו הייתה מודעת פרסומת שלי. שירי, שראתה אותי שם, אמרה: 'אה, אני רואה כפול'. זאת הייתה מחמאה ועקיצה".

>> הכירו את כל חברי הנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020

אולי זה משקעי העבר שצפים להם מחדש ואולי סתם מתוך שעשוע, צמד המנחים ממשיך לעקוץ את שירי בין מבחן מסך אחד לאחר. מביקורת על האאוטפיט שהזכיר להם את נווה תרצה, דרך חשיפת האמת על הפיטורים שלה ושל אסי מהתוכנית אקזיט ועד לתזכורת לאירוע הטרגי שקרה אי שם בשנת 2003, בו נינט לקחה את כל הקופה.

ושירי? אל תדאגו היא ממש לא נשארת חייבת וכבר הודיעה חגיגית לאסי ורותם: "אתם מחוקים אצלי ברמות". היא אמנם הגדירה אותם כאנשים בלתי נסבלים, ועמדה על כך שדווקא רותם היא האשמה בהכל, אבל בסופו של דבר, כולנו יודעים שמי שרב מאוהב. אז בתכלס, הריב המתוקשר בין השלישייה הפוטוגנית הזאת אולי תפס לנו את העין, אבל כמובן שהכל נלקח בהומור ולכבוד זה הכנו להם סרטון מיוחד. כן, כן, גם אתם הקהל בבית, תרימו להם רגע לפני שכל המתמודדים החזקים יפגשו ראש בראש על הבמה של "הכוכב הבא לאירוויזיון" (שבת ב-21:15, קשת 12).

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיקספוטיפיי ודיזר

View this post on Instagram

A post shared by Assi Azar (@assiazar) on