בין הראיונות עם המתמודדים לדמעות ההתרגשות כשהם שרים, נופלים או עולים שלב, יש כמה רגעים קסומים של אסי עזר ורותם סלע שאי אפשר להתעלם מהם. גם בפרק הבא של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (הערב ב-21:15, קשת 12), הם לא עוצרים לנשום לרגע, עם פינה חדשה דנדשה במיוחד לשופטים שלנו, שנקראת: עשינו עסק עם אסי ורותם.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

מה זה אומר בעצם? כל שופט מקבל משימה שמותאמת בשבילו, אותה הוא אמור לבצע בראיון עם המתמודד. כמו שתוכלו לראות, הפעם אמדורסקי הוא האחד שנפל ברשת, והאתגר שלו - לקרוץ למתמודד. אמנם נשמע פשוט, אבל כשמדובר בשופט הקשוח ביותר בשולחן השופטים, העסק יכול להסתבך, ואנחנו ממש לא יודעים מה עתיד לקרות. עד שנגלה אם אמדורסקי קיבל את החובה או התקפל, חזרנו אל הפינות האיקוניות של צמד המנחים מהעונה הקודמת. תמתחו את שרירי הלחיים, הם הולכים לעבוד קשה.

כוכב הקריוקי

אנחנו עדיין מהמרים כאן אם אמדורסקי יקרוץ למתמודד או לא, ובינתיים חזרנו אל הפינה שהראתה לנו צד שלא הכרנו בו עדיין. הכוונה היא כמובן לפינת כוכב הקריוקי, בה הפרס הסופי היה ספק חופשה בתאילנד, ספק חופשה במלדיביים וספק אם חופשה בכלל. אבל למה אנחנו מקדימים את המאוחר? מה שהשופטים התבקשו לעשות בפינה הוא מאוד פשוט, לשיר קריוקי שקשור לאירוויזיון. אז איזה שיר הם בחרו לו? רמז: ריקודי עם זה אנחנו.

עוד ב"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020":

להבהיל את השופטים

ומריקודי עם לליצנים. אמנם כשצפינו מהצד נפלנו על הרצפה, התגלגלנו, נחנקנו ולא הצלחנו לנשום מרוב צחוק, אבל פייר? במקרה הזה לא היינו רוצים להתחלף עם אף אחד מהשופטים. למה, אתם שואלים? פשוט מאוד. כחלק מהפינה האיקונית של עזר, להבהיל את השופטים, הוא הביא אל האולפן ליצן שכל מטרתו (כמו שבוודאי כבר הבנתם) היא להפחיד את השופטים. הראשון ליפול בפח היה הראל סקעת, ומיד אחריו קרן פלס. אז מה בדיוק קרה שם? תתכוננו לבכות מרוב צחוק.

עובדים על השופטים

אם חשבתם שבזה סאגת השופטים נגמרה, טעות בידיכם. הפעם, על הכוונת נצפתה פלס, שקיבלה פרס משעשע במיוחד ומאוד אמיתי. מאוד. פרס יקירת פתח תקווה, כאות הוקרה על פעילות ענפה ורבת שנים למען העיר. איזו פעילות בדיוק? אף אחד לא יודע, וכך גם השופטת שהופתעה לקבל את הפרס, אבל שיחקה את המשחק עד הסוף. היה זה בן אל שהצליח לעלות על התרמית, כשקרא בתנ"ך (הלוא הוא גוגל) שראש העיר שהגיע להעניק את הפרס, הוא בכלל שחקן ששני המנחים שכרו במיוחד למאורע. פייר, אנחנו לא היינו נופלים בפח.

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

פינת הלקרדה 

קודם כל, לאלה מכם שלא יודעים, לקרדה היא דג כבוש שמוגש בדרך כלל בארוחות שישי. הפרט הזה רלוונטי מאוד לטענתה של סלע, אבל אם תשאלו את עזר, התשובה כנראה תהיה שונה בתכלית. בדיוק בגלל זה, הוא המציא את פינת הלקרדה, שמגיעה בכל פעם שסלע בוחרת לשתף אותנו בפרט מהעבר שלא בהכרח קשור לראיון. כמו למשל ההתעניינות שלה בלקרדה שמוגשת בבית משפחת סנדלר, או החמור שקיים או לא קיים מחוץ לדלת השירותים של קובי מרימי, או הקשר הנוסף בין מתמודד כזה או אחר, כמו שתראו בקטע הבא.