למרות הרזומה המפואר של צמד מנחי הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, ביחד ולחוד, מסתבר שאנחנו עדיין לא יודעים הכל על אסי עזר ורותם סלע. לאורך שלבי התוכנית, הצמד טפטף מדי פעם פרט כזה או אחר על החיים הפרטיים או ההעדפות האישיות שלהם, ואנחנו כאן כדי לאסוף את כולם.


כמו למשל את הפעם שבה עדן זהר סיון הגיעה למבחן המסך הראשון שלה, בליווי אמא שלה, העונה לשם מסקי שיברו, שהיא כמובן שחקנית מוכרת בתעשייה. השיחה בין המתמודדת לשופטים התגלגלה, וכששאלו אותה אם אמא אי פעם דירבנה אותה לעולם של אמנויות הבמה, סלע הצהירה שמבחינתה, היא מחנכת את הילדים
 להיות כמה שיותר רחוקים מתעשיית הבידור. 

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

אם עד היום שמענו את עזר מתלונן על הרכבי הביטבוקס שהגיעו לתוכנית, הפעם גילינו פרט נוסף. זה קרה כשהרכב האקפלה "ההרצלים" עלה לבמה, ועזר הודה שהוא לא בדיוק מתחבר לסגנון השירה. בלשון המעטה. הסגנונות האלה אמנם עשויים להיות שנויים במחלוקת, אבל אם יש משהו שלמדנו העונה הוא שיש סגנון אחד שמתעלה מעל כולם - נועה קירל. כשהכוכבת התארחה בשולחן השופטים כדי לעזור להם להרכיב את הנבחרת, הנוכחות של קירל הובילה את סלע לחלץ הודאה שהיא למעשה מעריצה מושבעת של הקילרית.

אבל נראה שקירל היא לא היחידה שנמצאת בטופ של סלע. כשהאחרונה נפגשה עם לינוי אקלה, אז בראיון המקדים כשעוד לא ציוותו לה את בן זוגה גיל שפירא, השיחה ביניהם התגלגלה להעדפות מוזיקליות. מה שגרם למנחה לחשוף את הלהקה שהיא הכי אוהבת בעולם - כוורת.

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיקספוטיפיי ודיזר

הווידוי הזה עלה לה ביוקר. עזר, שבאותו הזמן שהה בקונטרול והוסיף את הערותיו בין לבין, החליט להתערב. הוא עקץ את סלע בכריזה על הטעם המוזיקלי שלה: "אני כזאת איכותית, אני מעריצה מספר אחת של כוורת", חיקה אותה בקול משעשע, "אני שיא האיכות, אני אוהב כוורת, אריק איינשטיין וחווה אלברשטיין". סלע ניסתה להתעלם, אבל עזר המשיך, וגילה מי הופיע בחתונה שלה. 

אם הבנו את הרמיזה הדקה, עזר כנראה פחות בעניין של רוק בועט, ונושא את עיניו בעיקר אל דיוות ווקאליסטיות, או ליתר דיור אל וויטני יוסטון. כזכור, הזמרת הלכה לעולמה לפני שמונה שנים בחדר בית המלון הילטון שבבוורלי הילס. מסתבר, שעזר ובן זוגו, אלברט אסקולה, שהו באותו בית המלון ממש והחליטו לנסות לדפוק על הדלת. האם שמעו מעבר לדלת את הזמרת שרה את אחד מלהיטיה? אנחנו מניחים שלא.

אסי ורותם מכריזים
מתוך: הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2020", קשת 12

מרוחות רפאים של דיוות לגוסטינג מאקסיות. את הראיון הראשון עם מועדון הקצב של אביהו פנחסוב באמת קשה לשכוח. סבתא שלו הציגה את שמו לפני שנכנס לחדר ומהרגע הזה פנחסוב התחיל להשתולל, העביר ביקורת על הטלוויזיה המסחרית, הסתכסך עם עזר ואפילו רדף אחריו במשך דקה ארוכה. אבל אחד הרגעים הכי זכורים מאותה פגישה הוא דווקא הנקודה בה סלע העלתה שאלה שגרמה לפנחסוב לירוק את המים שבדיוק שתה על הרצפה. לשטיח לא שלום. 

אם חשבתם שהרגע הזה היה מביך, כנראה שלא ראיתם את המפגש של המנחים עם הזמר והשחקן רן דנקר, שהגיע להתארח בעמדה שלהם במהלך מבחן המסך של להקת Wonder Years. אחרי שדנקר הגיע לעמדה של השניים, הוא התיישב על הכיסא של עזר, שנראה תזזיתי יותר מהרגיל. אפילו סלע שמה לב לכך, ושאלה אותו מה עובר עליו. התשובה שלו השאירה את האורח המיוחד מובך לחלוטין. 

>> הכירו את כל חברי הנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020

סיכום האודישנים של אסי ורותם
מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019" | צילום: מתוך "הכוכב הבא לאירוויזיון 2019", שידורי קשת

את הגילויים הכי טובים על המנחים שמרנו לסוף. המתמודדת גלית ויצמן הגיעה לאודישן שלה מלווה בצבא של סירים, מעשה ידי אמא. היא אמנם עברה את מבחן המסך בזכות הכישרון, אבל כמו שכולנו יודעים, הדרך ללב עוברת בקיבה, וכך גם האוכל הטעים כבש את השופטים מיד. סלע, שלא הצליחה להפסיק להתפעם אמרה שזה עושה לה חשק להכין גונדי, ועזר שהתריס בפניה "את פולניה", גרם לה לגלות לנו שמתחבא פה צד אחר שלא ידענו. 

//img.mako.co.il/2020/01/08/6.jpg

גם לעזר יש צד שעדיין לא הכרנו. באחת השיחות בעמדה מאחורי הקלעים, סלע ניסתה להציג את עצמה כמי שהייתה ילדה ונערה מגניבה, זאת שמבלה עם הילדים שעישנו בזמנו במחששה של בית הספר. אלא שעזר לא בדיוק קנה את הסיפור שלה, והעיד על עצמו שדווקא היה חנון.