אמש (שבת) עלה ליאון רוזנברג יחד עם הלהקה שלו, שמונים ומשהו, לבמה של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (הערב ב-21:15, קשת 12) עם ביצוע ללהיט האייטיז, "Big in Japan". הם אמנם לא עברו את רף האחוזים, אבל בהחלט החזירו את האווירה הקופצנית, ושלא נאמר צבעונית לאולפן. הבוקר בפאולה וליאון, התייחסה בת זוגו, פאולה רוזנברג, להופעה בתכנית.

"אפשר להתחיל בווידוי קטן?", היא פתחה את דבריה, "זה לא שכל דבר שליאון עושה אני עפה עליו, אבל זה פשוט גורם לי לחשוב שהוא כל כך סקסי. אני נמשכת אליו מחדש בכל פעם". נראה שהמחמאות גרמו לליאון מעט להסמיק, והוא ענה בתגובה: "לשמחתי יש הרבה הופעות שמחכות לנו בחודש הקרוב, זה יעבוד לטובתי. אבל עכשיו אני ליאון של הבוקר". בוקר בוקר, אבל נראה שהתגובות של פאולה לא הפסיקו להגיע, ובהמשך, היא עימתה אותו עם השאלה: "למה קשה לך עם מחמאות?".

>>אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

"כי אני כנראה מבקר את עצמי מאוד קשה, וזה לא משנה מה יגידו לי מבחוץ, אני מסתכל ואומר שהייתי יכול לחייך יותר, לדבר פחות שטויות בראיון לפני", ענה לה ותיאר את התחושות במהלך מבחן המסך, "נורא נורא התרגשתי שם. לא יודע אם רואים את זה. לעמוד על הבמה הזאת מול סטטיק ובן אל, אסף אמדורסקי, איתי לוי, שירי מימון וקרן פלס, ומלא אנשים שם זה לא דבר פשוט - אתה כל הזמן מרגיש במבחן". 

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

אפשר להבין את התחושות שליאון חווה, אבל נראה שאת המבחן האמיתי הוא כבר עבר: "אני מסתכלת ואומרת באובייקטיביות, 'זה הגבר בן 46 הכי חתיך שראיתי בחיים שלי'", הודתה פאולה בתגובה, "לא ראיתי דבר כזה. זז ככה ושר ככה, סקסי כזה. ואני הולכת לישון איתו". לאון אמנם צחק, אבל למקרה שתהיתם איזה חלק בהופעה הוא הכי אהב, התשובה שלו כנראה תפתיע אתכם: "את הג'קט. אגב הג'קט הוא של אמא שלי, היא קנתה אותו בטורקיה בשנת 89".