אחד גרם לקרן פלס לדמוע, השני העלה נוסטלגיות מתוקות עם איתי לוי מימיו כמלצר מזמר ועכשיו לואי עלי ועומר אליהו עומדים להתחרות ראש בראש בשלב הדו קרבים, אליו עברו 20 המתמודדים החזקים ביותר. לשני חברי הנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 מצפה הערב (21:15, קשת 12) תחרות לא פשוטה, ואנחנו כאן כדי לבדוק - מה הם עברו עד כה?

>> הכירו את כל חברי הנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020

נעים מאוד, לואי. זהו גם שמו של סינגל הבכורה של מי שפרץ לתודעה בתוכנית "אייל גולן קורא לך". וזה לא הכל, בשנה שעברה עלה לואי, יחד עם הפרויקט של עידן רייכל, על בימת האירוויזיון שהתקיים כאן בארץ ונתן את הופעת חייו. מה שמן הסתם, גרם לו לרצות להגיע לשם שוב. בשלבים המוקדמים הוא הקסים את השופטים (מינוס אסף אמדורסקי שלא התרגש), עם ביצועים לבלדות "צליל מיתר", ו"כאב של לוחמים".

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

בצד הנגדי ניצב לו עומר, מלצר מזמר בסינקופה, אותו מקום בדיוק בו איתי התחיל את הקריירה שלו, ככה שממש לא במקרה, איתי הוא גם השופט שהמתמודד שלנו הכי התרגש לפגוש. השניים חלקו כמה חוויות משותפות, ומשם עומר עבר לחלק העקרי - הבורקסים. סתם, כמובן שלביצועים. הוא הרים את המסך (גם כאן עם אדום מאסף), כשביצע את השירים "שובי לביתך" ו"רק שלך". האם שני המתמודדים ישירו בלדות גם הערב? עד שנגלה, קבלו את ההשוואה שלא חשבתם לעשות ביניהם.

 >> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיקספוטיפיי ודיזר