אסי עזר ורותם סלע ממשיכים להיות מנחים אייקונים על המסך, אבל לא רק בגלל יכולת ההנחיה והדינמיקה המעולה ביניהם, אלא גם בגלל הרגעים הטלוויזיוניים האלה. במוצ"ש (21:15, קשת 12) הם מחליטים למתוח את השופטים בדרך שהם הכי אוהבים, והנה זה לפניכם.

>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיקספוטיפיי ודיזר

ראשונה להגיע אל עמדת המנחים, הייתה שירי מימון , שבדקה מצידה שאין ליצן קופץ שעומד להפתיע אותה (חרדות מהעונה הקודמת?). הם כמובן הכחישו מהר כל קשר, והודיעו לה שעומד להגיע שופט אורח שקשור אליה, אבל היא כבר חשה שמשהו לא טוב קורה. עוד לפני שהצליחה להבין מה זה בדיוק, קפצה נינט טייב מהשולחן עם השיר "ים של דמעות".

>>אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

זו כמובן לא הייתה טייב האמיתית, אלא חקיין עם פאת קארה שחורה וגופיית כוכב, בדיוק כמו זו של טייב מהגמר הנוסטלגי בניצנים. חשבתם שפה זה נגמר? אז זהו שלא. החקיין של נינט הצליח לעצבן את שירי, כשקרא לה "לוזרית". השופטת לא נשארה חייבת וענתה מיד: "מי לוזרית? אחותך לוזרית. אם תגיד לי לוזרית אני נותנת לך אחת". החקיין התגונן, וטען שזה לא היה הוא, אלא נינט. והיא מצידה הודתה: "נינט מעריצה שלי, נשמה".

אחרי שהמתיחה של שירי עברה בהצלחה, הגיע גם תורו של בן אל תבורי. איך הוא הגיב, ומי נבחרה להיות הדמות שתפתיע אותו? תגלו בעצמכם.