עם דמותו השקטה וקולו המרגש, הצליח דוראל סעדון לגעת בכל כך הרבה אנשים ולהיכנס לנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020 (הערב ב-21:15, קשת 12). למרות שנראה שהוא כבר התרגל לקדמת הבמה, לעמוד במרכז זה דבר שלא בא לו בקלות. לפחות לא תמיד. רחלי סעדון, אמו של דוראל, סיפרה לחמש עם רפי רשף על הקושי שחווה בתור ילד, ועל המקום שהגיע אליו היום, כשהוא עם הפנים קדימה.

>> אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

"דוראל עבר חוויות חברתיות קשות מגיל מאוד צעיר, לפי דעתי כבר מכיתה א'", סיפרה רחלי בכאב. "בגלל השמנת היתר שלו והמשקפיים, היו צוחקים עליו. התמודדנו לא מעט בילדות איתו. הוא לא חווה אלימות אבל פגיעה מסוג אחר. אני לא יודעת עד כמה הוא היה רוצה שאחשוף, אבל הוא עבר דברים קיצוניים".

>> הכירו את כל חברי הנבחרת של הכוכב הבא לאירוויזיון

רחלי הסבירה כי היא ידעה שקורה משהו, אבל לא עד כמה זה חמור. "נחשפתי לדברים הקשים שהוא חווה בתיכון רק לפני חצי שנה, אלו דברים שלא ידעתי. הבנתי שקורה משהו אבל לא הבנתי כמה זה קיצוני. בזמנו, הילד חולה יום, יומיים, שבוע, את אומרת בסדר, שלא ילך לבית הספר. אבל שבוע אחרי זה הוא שוב חולה".>> כל הביצועים הבולטים של "הכוכב הבא לאירוויזיון" מחכים לכם באפל מיוזיקספוטיפיי ודיזר

היום שניהם נמצאים במקום אחר. מול מאות אנשים דוראל שר ומרגש את כל הקהל והשופטים אבל בעיקר את אמו שלא מסתירה את ההתרגשות. "אי אפשר לתאר את גודל ההתרגשות כשאת רואה משהו שתמיד רצית וחלמת. לראות את הבן שלך פתאום נמצא על במה כל כך גדולה עם שופטים במעמד כזה גדול. המילה מרגש היא קטנה לעומת הרגש שאתה נמצא בו באותה סיטואציה".