אם אתם ילידי שנות ה-90, אין מצב שלא תכירו את הלהקה שהגיעה לנסות את מזלה בדרך לבמה הגדולה בעולם. אנחנו מתכוונים כמובן ללהקת הרוק "התבלינים", שעשור אחורה זכתה להצלחה גדולה, והוציאה מספר סינגלים זכורים במיוחד לרדיו, ביניהם "אין סוף", "עדיף וכדאי" והמוכר ביותר - "נמאס לי ממך". הערב (21:15, קשת 12) הם מגיעים לבמה של הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, כדי להוכיח שרוק אמיתי לא מת לעולם.

למקרה שלא ידעתם, ליאור, אחד מחברי הלהקה, הוא בכלל קרוב משפחה של שירי מימון, שכבר מההתחלה הכריזה שלא תהיה מסוגלת לשפוט באובייקטיביות את מבחן המסך. "בואו נתחיל מזה שליאור הוא קרוב משפחה שלי, גדלנו ביחד באמת מגיל שנה. ואת שחר הכרתי אחרי הצבא כשהגעתי לאילת", סיפרה השופטת, "אני ממש יכולה לומר שהייתי שם כשהדבר הזה נרקם". 

>>אל תפספסו את כל מה שקורה בכוכב הבא לאירוויזיון 2020

בזמן שחברי הלהקה סיפרו שיבצעו את השיר המקורי שלהם "נמאס לי ממך", אסף אמדורסקי בחר לעקוץ: "זה ממוען לשירי?". היא בתגובה, לא הייתה בטוחה כל כך ופנתה לחברי הלהקה: "זה שיר שהצליח בגלגל"צ, הם כתבו את זה עליי?".

התבלינים
מיהו קרוב המשפחה של שירי מימון? להקת התבלינים. | צילום: מתוך: הכוכב הבא לאירוויזיון 2020, קשת 12

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

בינתיים, מאחורי הקלעים, אסי עזר הכין משימה מיוחדת לקולגה שלו, בהשראת השם של הלהקה. "עכשיו אתם תראו איך רותם שותה שלוק אחד ונהיית בריאה", הסביר המנחה בזמן שהוא מוזג את תבלין הכורכום לתוך כוס מים, "לא להיבהל מהצבע של הכורכום". האם הכורכום באמת העביר לה את כל הדלקות? אנחנו פה מחזיקים אצבעות.