סטטיק ידוע כמי שמדבר בהרחבה על תהליך האימוץ שלו, אבל הערב (21:15, קשת 12) בשולחן השופטים הפתיע איתי לוי עם סיפור דומה. אם יש משהו שאנחנו אוהבים, זה להקשיב להם מדברים בגילוי לב ומספרים לנו על חוויות שלא הכרנו. הכל התחיל כשסטטיק קיבל דובון מתנה מהמתמודדת עטרה אוריה, במהלך מבחן המסך שלה ל"הכוכב הבא לאירוויזיון 2020". היא סיפרה לשופטים על האימוץ, והצליחה לרגש את סטטיק במיוחד עם המחווה. "תמיד מרגש אותי איך מאומץ אחר, שיודע שאני מאומץ, מתחבר אליי", שיתף סטטיק את לוי.

לוי, שהתחבר למילים של סטטיק במיוחד, סיפר גם על הצד שלו: "אתה יודע שעשר שנים לקח לי להבין שגם אני מאומץ?". מבולבלים? אנחנו כאן כדי לעשות סדר. כשאיתי לוי היה בן 19, אימו רותי חלתה והוא היה זה שטיפל בה. מי שהייתה שם כדי לתמוך ולסייע היא אילנית דמארי ששימשה לו כאמא שנייה, ועל כך הוא מוקיר לה תודה: "אמא שלי בחיים, אבל לדעת שבן אדם לוקח אותי ללא תמורה. בן אדם החליט לקחת אותך לחיים שלו ולדאוג לך, אם זה בחגים לעזור לך בקניות ולקחת את אמא שלך למקומות וטיפולים. אלה דברים שהם מטורפים". 

View this post on Instagram

הוווו אילנה שלי, לב שלי , המלאך העוטף והשומר שלי שמכיר כל מבט, תנועה, הרגשה, ובקשה שלי! זכיתי בך אוהב אותך מכל הלב שלי ובכל הלב שלי אני רוצה לאחל מזל טוב ושתחייי לנצח לעד תמיד לידי , אושר שמחה אהבה ושתמיד תהיי לי בריאה כי אם יקרה לך משהו אז אני איתך עד הסוף אוהב אותך אמא שנייה שלי איזה כיף זכיתי שיש לי שתי אמהות מדהימות טובות לב והנשים הכי חזקות שפגשתי בחיים ! אז אילנה שלי אוהב אותך עד אין סוף ומאחל את מה שאני מאחל לאמא שלי ולילדים שלי שתהיי בריאה שמחה וחזקה כל החיים אוהב אותך כפרה שלי❤️♥️♥️♥️♥️ @ilanitdamari

A post shared by Itay Levi (@itaylevi7) on

>> כל הביצועים הבולטים ממתינים לכם באפל מיוזיק בעמוד "הכוכב הבא לאירווזיון"

>> גם בספוטיפיי מחכים לכם הביצועים של "הכוכב הבא לאירוויזיון"

אלא שדווקא מהמקום הזה, סטטיק הודה שהוא רואה את הדברים אחרת: "אני לא הייתי בסרט הזה, אני הייתי בסרט של למה אמא שלי, שילדה אותי, לא רצתה אותי? למה היא נתנה אותי לאמא אחרת? זה הסרט שהיה אצלי, לא למה כן אוהבים אותי, אלא למה לא".